Turkcell Platinum Paketleri

Turkcell Platinum Paketleri

Turkcell Platinum, sunduğu çeşitli ve bir o kadar avantaj dolu fırsatlar ile müşterilerini sevindiriyor. Turkcell Platinum ile; yurt dışı teklifleri, kullanıcılarına özel tarifeleri, hediye sinema biletlerini ve sıra beklemeksizin Platinum müşteri hizmetleri önceliği ve daha bir çok ayrıcalıktan aktif olarak yararlanabilme imkanı sunuyor. Hayatınızı kolaylaştıracak olan bu fırsatlardan yararlanmak için Turkcell müşterisi ve Platinum Paket abonesi olmanız yeterlidir.
Kullanıcılar neden numara taşır?

Kullanıcılar neden numara taşır?

Her yıl bir milyonu aşan sayıda kişi; kendilerine avantajlı ve aynı zamanda ekonomik tarifeler seçme amacıyla numara taşıma aşamalarından geçmektedir. Teknolojinin gelişmesi sonucunda her geçen gün kendini yenilemeye götüren operatör şirketler kullanıcılarına en uygun tarifeleri ve cihaz kampanyaları sunmaktadır. Bunun sonucunda ise şirketler arasında daha fazla kullanıcıya ulaşma isteği oluşur. Bu istek doğrultusunda şirketler arasında rekabet artışı gözlemlenir. Daha fazla kullanıcıya ulaşma gerekliliği operatörlerin kendi şirketlerinin bünyesine numara taşımanın avantajları konusunda kampanyalar hazırlanmasını ve özellikle numara taşıma sistemiyle abone sayılarını artırması operatörler tarafından izlenen bir yoldur. 
İnterneti En Bol Tarifeler

İnterneti En Bol Tarifeler

Son zamanlarda kullanıcılar tarafından, telefon tarifelerinde en çok dikkat edilen nokta ‘’mobil internet paketleri’’ olmaya başladı. Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri internet kullanımlarımız da bir hayli arttı. Sosyal medyanın yanı sıra haber sitelerinde,alışveriş sitelerinde hatta çeşitli oyunlarda fazlaca vakit geçirir olduk. Özellikle tarifelerin yenilenmesine günler kala biten internet paketleri tüm kullanıcıların ortak problemlerinden biri haline geldi. Bu yüzden çoğu insan tarifeleri tercih ederken hem bol internetli olmasına hem de uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyor. Operatörler ise mevcut kullanıcılarını ve yeni kullanıcılarını en iyi internet paketleriyle buluşturabilmek için çabalıyor. Eğer sizlerde yeni internet paketleri arayışındaysanız gelin birlikte ‘’interneti en bol tarifeleri’’ inceleyelim.
Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları

Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları

Türk Telekom, Prime kullanıcılarına gerek yurt içi gerek yurt dışı bir çok farklı mecrada fırsatlar sunmaya devam ediyor. Alışverişten, seyahate, restorant indirimlerinden, hizmetlere, araç kiralamadan, dijital uygulamalara kadar çeşitli alanlardaki fırsatlar ile Prime’lılara ayrıcalıklı bir dünya, eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatıyor. Prime’ın farklı ayrıcalıkları onu her bir kullanıcı için çekici hale getiriyor. Prime kullanıcısı olmanın ayrıcalıklı dünyasını gelin birlikte inceleyelim.
Tarife Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tarife Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayatımızın her alanında kişisel sekreterlerimiz ya da oyun arkadaşlarımız olan akıllı telefonlar gün geçtikçe daha da akıllanıyor. İnsanların alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte cep telefonları ceplerden çıkıp hayatın her alanında ve anında yanımızda bulunuyor. Bilgisayardan gerçekleştirebileceğimiz işleri bile artık telefonlarda hızlıca yapabiliyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için kendimize en uygun tarife ve paketi bulmamız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere tarife ve paket seçiminde dikkat etmeniz gereken değişkenleri sizler için derledik.
En Uygun Fiyatlı Faturalı Tarifeler

En Uygun Fiyatlı Faturalı Tarifeler

Cep telefonu ile yapılan görüşmelerin yarıda kesilmesini istemeyen kullanıcılar genelde operatörler tarafından satışa sunulan faturalı hatları tercih ederler. Kullanıcılar telefon faturalarında görmek istemedikleri rakamları kendilerine en uygun faturalı cep tarifeleri arasından seçerler.
Vodafone Red Avantajları

Vodafone Red Avantajları

Vodafone Red’li Olmanın Avantajları  Vodafone, Redli  kullanıcılarına birçok farklı mecrada fırsatlar sunmaya devam ediyor. Alışverişten, seyahate, restorant indirimlerinden, yurtdışı avantajlarına, araç kiralamadan, dijital uygulamalara kadar çeşitli alanlardaki fırsatlar ile Red’lilere ayrıcalıklı bir dünya, eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Red’in farklı avantajları onu her bir kullanıcı için çekici hale getiriyor. Redli olmanın avantajlı dünyasını gelin birlikte inceleyelim.
İnternetinizden Yemeyen Sosyal Medya Paketleri

İnternetinizden Yemeyen Sosyal Medya Paketleri

İnternetten Yemeyen Paketler Özellikle sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan bireylerin son dönemlerde paket aşımı yaşamamak adına GSM operatörlerinin internet kotasından yemeyen tarifelerine olan talebi gözle görülür bir şekilde arttı. Firmaların kullanıcıların bu isteklerine farklı paketlerle cevap verdiklerini gözlemliyoruz. Aylık veya haftalık çözümler kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.  Bu paketleri “İnternet kotanızdan yemeyen ek paketler” “Tarifenize ek Sosyal Medya Paketi” gibi isimlerle internette aratarak bulabilirsiniz. 
NUMARATASİMA.COM Nasıl Çalışır?

NUMARATASİMA.COM Nasıl Çalışır?

  NUMARATASİMA.COM Nedir? Numara Taşıma, kullanıcılarına sunduğu kolay arayüzü sayesinde numara taşıma başvurusu, cihaz fiyatları ve karşılaştırmaları GSM operatörlerinin tarife özelliklerini ve kampanyalarını kullanıcılarına sunar. Size ve cebinize en uygun tarife, paketleri belirlemenizi ve dilediğiniz tarife, paketlerin karşılaştırmalarını yapabilmenizi sağlar.
IOS 13'ÜN ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKTI!

IOS 13'ÜN ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Hangi iPhone’lar IOS 13 Güncellemesi Alabilecek ? Birçok Apple kullanıcısının merak içinde beklediği, Haziran ayında tanıtılacak olan IOS 13 yeni işletim sistemi'nde bulunan özellikler belli oldu. Yeni gelen her bir özellik sayesinde kullanıcılar, yeni bir telefon almış gibi hissedebiliyor. Hadi gelecek olan bu yeni özelliklere bir de yakından bakalım.
Turkcell Platinum Avantajları

Turkcell Platinum Avantajları

Turkcell Platinum, sunduğu çeşitli fırsatlar ile müşterilerini sevindiriyor. Turkcell Platinum ile; yurt dışı teklifler, kullanıcılarına özel tarifeler, hediye sinema bileti, sıra beklemeksizin Platinum müşteri hizmetleri önceliği ve daha bir çok ayrıcalıklardan faydalanabiliyorsunuz. Hayatı kolaylaştıracak bu fırsatlardan yararlanmak için Turkcell müşterisi ve Platinum Paket abonesi olmanız yeterli.
Adil Kullanım Noktası (AKN), AKN'siz Paketler

Adil Kullanım Noktası (AKN), AKN'siz Paketler

AKN Nedir? AKN, çoğu kullanıcı tarafından önemsiz bir uygulama olarak görülüyor. Çünkü kullanıcılarına sınırsız internet sunması yanı sıra belirlenen kota aşıldığında internet hızı yavaşlıyor ve izlenen film veya dizilerde görüntü kalitesi düşüyor.
Gençlere Özel Telefon Tarifeleri

Gençlere Özel Telefon Tarifeleri

Her operatör faturalı veya faturasız gençlere özel tarifeler, kampanyalar sunmakta. Gençler de bu paketlerden kendisine en uygun olanı seçip kullanmakta. Siz gençler için Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kampanyalı paketleri bir araya getirdik.
En Avantajlı Telefon Tarifeleri

En Avantajlı Telefon Tarifeleri

En Avantajlı Faturalı Tarifeler Tarife seçimi yaparken, hat sahipleri o tarifenin içeriğindeki dakika, gb ve sms’in karşılığını ne fazla ne de az şekilde vermek istiyor. Bu neden ile hat sahipleri kendisine en uygun olan tarifeyi seçerken, en fazla neyi kullanıyorsa (dk,sms,gb) ona göre seçtiği tarifenin içinde onun (dk,sms,gb) bol olmasına dikkat ediyor. Yani bir kullanıcı en çok dakika kullanıyorsa eğer dakikası en çok olan tarifeden yana ve fiyatına uygun olarak seçimini yapıyor. Biz de en uygun faturalı telefon tarifelerini farklı operatörler ile sizlere sunduk. İşte bu tarifeler;
En Prestijli Vodafone Tarifeleri

En Prestijli Vodafone Tarifeleri

Vodafone Red Tarifeleri Kullanıcıların çoğu telefonda yaptıkları görüşmelerin yarıda kalmasından rahatsız bu sebep ile faturalı hatlar daha fazla tercih edilebiliyor. Bir takım faturalı hat tarifeleri konuşmaya, bazıları sms'e ve bazıları da internete ağırlık verebiliyor. Bu sebep ile kullanıcılar tarife seçimi yaparken en sık hangisini kullanıyorsa seçimini o tarifeden yana kullanabiliyor. Örneğin; kullanıcı sms ve konuşmadan çok internet kullanıyorsa eğer, interneti bol olan tarifeden yana seçimini yapıyor.
Numara Nasıl Taşınır?

Numara Nasıl Taşınır?

Numara taşıma işlemi son zamanlarda en çok gerçekleştirilen GSM işlemi oldu. Bunun sebebi numaranızı değiştirmeye gerek kalmadan operatör değiştirebilmenizdir. Bu işlemi gerçekleştirmek düşündüğünüzden daha kolay. Bu yazımızda sizlere numara taşıma işleminin kaç gün süreceği, ücreti ve aşamaları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.
Türk Telekom Prime Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Prime Avantajları Nelerdir?

   Türk Telekom Prime, Türk Telekom’un kendini daha konforlu,mutlu ve özel hissetmek isteyen müşterilerine sunduğu bir tarife sistemidir. Üstelik gerek yurt içinde, gerek yurt dışında birçok ayrıcalık tanıyan Prime’a katılmak çok kolay. Program dahilinde sunulan birçok avantaja gelin yakından bakalım. 
Tarife seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Tarife seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Tarife seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar Günümüz teknolojisinde hemen hemen herkesin kullandığı akıllı telefonlar, hayatımızda büyük önem taşıyor. Peki, akıllı telefonlarımızı en verimli şekilde nasıl kullanabiliriz? Günlük hayatımıza, ihtiyaçlarımıza ve bütçemize uygun tarifeleri seçerken dikkat etmemiz gereken birkaç önemli konu var. Günümüzde akıllı telefonlar, yediden yetmişe herkesin elinde yahut cebinde durmaktadır. Günümüzün büyük bir bölümünü beraber geçirdiğimiz telefonları kullanırken en çok dikkat etmemiz gereken şey satin alacağımız tarifenin ihtiyaçlarımıza ve bütçemize en uygunu olmasıdır. Bu konuda GSM operatörlerin hepsi de her bütçeye, her ihtiyaca uygun tarifeler sunuyor. Hatta Bazı operatörlerde kendi tarifenizi oluşturacabileceğiniz kampanyalar bile mevcut. Bize düşen ise kendi ihtiyaçlarımızı belirleyip buna uygun bir şekilde tarife seçimi yapmaktır.
Galaxy S9 ve S9+ fiyatına değer mi?

Galaxy S9 ve S9+ fiyatına değer mi?

Galaxy S9 ve S9+ fiyat ve performans kıyaslaması Ülkemizde piyasaya yeni sürülen Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9+ fiyatına değer mi? S9 serisinin, bir önceki S8 serisinden ne farkı var? S9 mu tercih edilmeli yoksa S9 + mı? Bunun için S9 ve S9+ ‘nın özelliklerini bilmek gerekir. Ekran Özellikleri Galaxy S9 5.8 İnç ekrana sahipken ve S9+’nın ekran boyutu 6.2 inçtir. Büyüleyen bu iki modelin ekranlarının en büyük farkı, çözünürlük seviyesiyle alakalıdır. S9, 568 ppi çözünürlüğe sahipken, S9+’nın 531 ppi çözünürlüğü vardır. Bu derece yüksek çözünürlükteki ekranı korumak için de haliyle bazı önlemler alınıyor. Bir önceki seride olduğu gibi kavisli ekrana sahip bu modeller Corning Gorilla Glass 5 teknolojisiyle korunuyor. Kasaları ise Metal12 adı verilen alüminyum-magnezyum alaşımı ile destekleniyor. Bu da dayanıklılığı arttırıp ağırlığı düşürüyor. Çerçeve kalınlığının neredeyse sıfıra indiği modeller, ekran tasarımıyla şık bir deneyim sağlıyor.
Samsung Galaxy Note 8 ! Nedir? Ne değildir?

Samsung Galaxy Note 8 ! Nedir? Ne değildir?

  Samsung’un amiral gemisi Note 8, 3 renk seçeneğiyle birlikte satışa açıldı.   Samsung, Galaxy Note 8'in Galaxy Note 5'ten daha iyi satış yapmasını beklediğini açıkladı. Yatırımcı firmanın mobil şefi Koh Dong-jin'in satışların 11 milyonun üzerinde olacağını öngörüyor; Galaxy Note 5, daha önce 11 milyon adet satmıştı.   Şirket, Note serisiyle her zaman daha havalı şeyler yapıyor gözüküyor ve yılın ilerleyen saatlerinde ortaya çıktıklarından, genellikle Galaxy S modellerinden daha iyi donanımlı ürünlerle geliyorlar.   Galaxy Note 8,  piyasaya sürülmesiyle ile birlikte, piyasadaki en geniş ekrana sahip telefon ünvanına sahip. 6.3” ekranıyla Iphone X’in 5.8” ekranını geride bırakıyor.
Şimdi Apple’ın zamanı--- iPhone 8 ve iPhone X Dün Yapılan Büyük Lansmanla Tanıtıldı

Şimdi Apple’ın zamanı--- iPhone 8 ve iPhone X Dün Yapılan Büyük Lansmanla Tanıtıldı

Aylardır süren dedikodular, sızdırmalar ve spekülasyonlar yerini dün yapılan lansman ile hayranlığa bıraktı. Apple bu kez iki yeni modelle karşımıza çıkıyor iPhone 8 ve iPhone X. Dün yapılan tanıtım Apple tutkunlarının beklediğine değdiğini gösterir nitelikte. En azından telefonlardan biri için bu böyle. Apple, iPhone X ile birlikte 3 yıldır ilk defa tasarımda önemli değişikliklere gitmiş gözüküyor. Bu değişikliği bu kadar geciktirme cürretini gösterebilen tek şirket olan Apple kullanıcılarına beklediklerine değdiğini dün resmi olarak kanıtladı. Çünkü yeni iPhone X dev OLED ekranı, biyometrik yüz tarama sistemi ve birçok donanımsal geliştirmesiyle başlı başına “yeni” diyebileceğimiz birçok özelliğe sahip.
Vodafone'dan #VadiBenim Diyen Oyunculara Büyük Fırsat

Vodafone'dan #VadiBenim Diyen Oyunculara Büyük Fırsat

          Geçtiğimiz ay sonu, E-Spor'a 5 yılda 30 milyon tl yatırım yapacağını duyuran Vodafone, 2017 Türkiye Finali'nde 2. olan BAU SuperMassive ile marka ortaklığında anlaştıklarının müjdesini de vermişti.              Vodafone, Youtube işbirliği ile hazırlanan "5'te 5" paketleriyle, oyun tutkunlarına bulunmaz ayrıcalıklar sunuyor. Bu paketlerle genç aboneler, sınırsız Youtube paketine sahip olacak. Ayrıca Vodafone "5'te 5" paketlerine sahip her gencin İninal kartına 10 tl hediye ediyor. Birçok indirimle aboneleriyle buluşan paketlerin fiyatları faturasız aboneler için 9 ve 18 TL iken faturalı aboneler için yalnızca 18 TL lik paket mevcut. Aylık 9 TL ücretli "5'te 5 Standart" paketi günde 1 saatlik Youtube paketi sunarkan, aylık 18 tl ücretli "5'te 5 Extra" paketi ay boyunca sınırsız Youtube paketiyle karşımıza çıkıyor.            League of Legend tutkunu Vodafone kullanıcıları bu paketle birlikte oyunlarını bir üst seviyeye taşıma şansı da elde ediyor. Tarife kullanıcıları arasından kurayla seçilecek sanşlı oyuncular Bau Supermassive ile birlikte League of Legends oynama ve oyunculuklarını geliştirme şansını da yakalayacak.                        İzleyici sayısı gün geçtikçe artan ve son 5 yılda %40 büyüme kaydeden E-Spor'un, Dünya'da yaklaşık 380 milyon izleyicisi olduğu tahmin ediliyor. Bir E-Spor maçı Youtube ve Twitch üzerinden 60 bin tekil izleyiciye ulaşıyor.           Vodafone’un e-Spora ve izleyicilerine verdiği büyük destek, ülkemizde henüz yeni yeni spor olarak kabul görerek gelişmeye başlayan bu spor alanında büyük bir yatırım olarak görülüyor.   Dileriz ki tüm oyun severler gelecekte de bu gibi kampanyalarla hak ettikleri desteği bulur ve biz de bu yeni gelişmekte olan spor dalını daha yakından takip etme şansını yakalarız.                              Bu güzel kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken kullanım koşullarının bazıları da şöyle:   "5'te 5" paketlerini, 26 yaşını doldurmamış, hattında entegre olarak ses, sms ve internet hizmeti bulunan bir tarifede olan tüm faturalı/faturasız Vodafone aboneleri kullanabilir. "5'te 5 Extra" dahilinde “Youtube” üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı yapamaz.       http://www.vadibenim.com   #vadibenim #vodafonefreezone #vodafone #freezone
Android Piyasasının Yeni Yarışmacısı Essential Ph-1      “Çok Bekletmese Bari”

Android Piyasasının Yeni Yarışmacısı Essential Ph-1   “Çok Bekletmese Bari”

Android Piyasasının Yeni Yarışmacısı Essential Ph-1  “Çok Bekletmese Bari” Essential Phone'u (diğer adıyla Essential Ph-1'ı) duydunuz mu? Duymadıysanız meraklanmayın, bi süre daha duyulacağını sanmıyoruz. Ülkemize yakın zamanda gelmeyecek gibi duruyor. Android işletim sistemini kuran Andy Rubin’in yeni şirketi Essential Products'ın yeni telefonu Essential Phone, alıcılarıyla beklenen zamanda buluşamadı. Peki Essential'ın özellikleri neler? İşte huzurlarınızda Android pazarının yeni yarışmacısı Essential Phone. Essential Phone çoğu Android telefonda kullanılan Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 835 işlemcisine sahip. Ayrıca 4 GB RAM'e ve 128 GB hafıza ile birlikte geliyor.İşletim sistemi ise tabii ki Android 7.0 Nougat. Essential Phone'da hızlı şarj özelliği ve 3040 mAh batarya bulunuyor. Titanyum ve seramik malzemeden yapılmış gövdesi bulunan Essential Phone'un oldukça sağlam olduğu belirtiliyor ancak dikkat! Kendi elektronik aletlerini kendisi tamir eden kullanıcılar için uyarımız var. Essential Phone'un onarımının bir hayli zor olduğu, sebebinin ise USC-C bağlantı noktasının anakarta lehimlenmiş olması ve bolca yapışkan madde kullanılması olduğu açıklandı. Bu sebeple ne kadar profesyonel olursanız olun, telefonun büyük ölçüde yıpranacağı belirtiliyor. iFixit'in Essential Phone için verdiği onarılabilirlik puanı ise, 10 üzerinden 1. Full Display (Tam Ekran) yani ön yüzeyi uçtan uca kaplayan ekranın güzelliğini inkar edemeyiz. Essential, bir çift lensli 13 Megapiksel (MP) görüntü füzyon Teknolojili arka kamera sunuyor. Bununla birlikte, arka kameradaki objektiflerden birinde, geliştirilmiş siyah beyaz resimleri çekmenize izin verecek özel bir tek renkli sensör var. 360⁰'lik Kamera Aksesuarı Essential ayrıca 360º'lik bir fotoğraf makinesini, cihazın tepesine yapıştırabilen ve 360º'de fotoğraf çekmenizi sağlayan biraksesuar yapıyor. Depolama Alanını Genişletemezsiniz Çoğu Android telefonun aksine, Essential'ın bir microSD kart yuvası yok, bu nedenle saklama alanını genişletemezsiniz. Fakat çoğu kişi için bir sorun olmamalı. Yerleşik 128GB depolama alanı ile birlikte geliyor. Essential, zarif çerçeveleri ve uçtan uca ekranıyla piyasadaki en güzel Android'lerden biri. 699 $ ile satışa sunulacak Essential'in 1000+ $'a gelecek olan İphone 8'den daha iyi bir tercih olacağı kanısındayız. The Financial Times'ın açıklamalarına göre İngiltere'de 2017 sonlarında satışa sunulacak Essential Phone'un ülkemize ne zaman geleceği merak konusu. Biz de sizinle bekliyor olacağız ve buradan duyuracağız.    
Hangi Operatör?

Hangi Operatör?

Hangi operatör? Türkiye, hücresel veri teknolojisi ile 1994 yılının Şubat ayında tanıştı. Her ne kadar 80’lerin ortalarından beri büyükşehirlerin kısıtlı bir alanında çalışan araç telefonları ve kablosuz çağrı cihazları olsa da, mobil teknolojinin gerçek anlamda tesis edildiği tarih, Turkcell’in işletmeye başlandığı bu tarih olarak kayıtlara geçmiştir. Başlangıçta çok küçük bir alanda 900Mhz bant üzerinden verilen yayın 1996’da taşraya da ulaştı ve nihayet 1999 yılında Türkiye’nin oldukça büyük bir kesimi GSM ile tanıştı. Tabii Gsm teknolojisi yoluna sadece Turkcell ile devam etmedi. 1994 yılında Turkcell’den birkaç ay sonra faaliyetlerine başlayan Telsim, bir dönem Pazar liderliğini dahi elinde geçirmiş olsa da, şirketin içerisindeki sorunlardan dolayı 2000’li yıllarda gelişimi aynı hızla devam etmedi. Telsim’den oldukça uzun bir zaman sonra Aria operatörü devreye girdi ki bu operatör yeni nesil bir şebeke alt yapısı kullanıyordu ve internet iletişimi noktasında diğer operatörleri domine ettiği dahi söylenebilir. Aria’yı 2001 senesinde Aycell takip etti ve yaklaşık aynı altyapı ile hizmetlerine başladı. Ne var ki, Aycell ve Aria sektörde fazla tutunamayacak, 2004 yılında birleşme kararı aldı ve Avea ismi ile sektöre girdi.
Samsung Galaxy Note 8'in Teknik Özellikleri Sızdı

Samsung Galaxy Note 8'in Teknik Özellikleri Sızdı

Samsung Galaxy Note 8 uzun zamandır beklenen bir telefon ve tanıtımının bu ayın sonlarına doğru yapılması bekleniyor. VentureBeat’in güvenilir kaynaklarından Evan Blass, Samsung’un sıradaki amiral gemisinin özellikleri hakkında ayrıntılı bir liste sızdırdı. Samsung’un yeni Note’unun görünüşü bir çok yönden bu yıl çıkardıkları Galaxy S8 ile benzerlikler taşımakta. Ancak Blass’a göre Note 8, biraz daha büyük ve daha köşeli bir ekran ile karşımıza çıkacak. 6,3 inçlik SuperAMOLED ekran, 1440x2960 çözünürlük ve ekstra uzun 18:5:9 bir en boy oranı ile birlikte. Üzerinde Exynos 8895 chipset olması beklenen Note 8 ayrıca Galaxy S8 de bulunan 4 GB’lık ram kapasitesini 6 GB’a çıkartırken, 64 Gb’lık dahili hafıza ve microSD hafıza kartı desteği ile daha fazla depolama alanı sunuyor.
Huzurlarınızda yeni LG G6!

Huzurlarınızda yeni LG G6!

Yeni LG G6 incelediğimiz telefon modelleri arasında bizi en çok heycanlandıran modellerden oldu. Bunun sebebplerinden biri geçen sene piyasaya çıkan LG G5 oldukça iyi bir satış grafiği yakaladı ve kullanıcıları tarafından oldukça sevildi.G5'in bir üst modeli olan ve ülkemizde de piyasaya sunulan LG G6 incelemesine geçelim. LG G6 Tasarımı 5,7 inç ekran boyutuyla kullanıcılarına büyük bir ekran deneyimi sunan LG G6'nın gövdesi cam ve metalden olşuyor. Bunun yanında 7,9 mm kalınlığa sahip ve sadece 163 gram ağırlığında.Bataryasının değişememesine karşın LG G6'nın  3300 MAH' lık güçlü bir bataryası bulunuyor.3,5 mm lik kulaklık girişi LG G6'yı İphone 7 ve 7plus'a rakip yapıyor. Parmak izi okuyucusu arka kameranın alt kısmında yer alıyor LG G6 Ekran Özellikleri G6' nın 5,7 inç' lik ekranı QHD+ çözünürlüğe sahip ve 564 ppi piksel yoğunluğua sahip.G6' nın ekranı aynı zmanda HDR,HDR10, FullVision Display ve Dolby Vision gibi ekran özelliklerine sahip.LG G6 ekran konusunda başarılı olsa da çerçevesiz bir ekran görmemiz olası değil eğer bu mümkün olsaydı tasarım çok daha başarılı olabilirdi. LG G6 Kamerası LG G6’da iki adet ana kamera bulunuyor. İki ana kamera da 13 MP’lik bir çözünürlüğe sahip. Telefonun ön kamerası ise 5 MP’lik bir çözünürlüğe sahip. LG G6‘nın ana kameraları Color Spektrum Sensor, HDR, geniş açılı çekim, panoroma, perde hızı, otomatik faz dedektörü, seri çekim modu gibi önemli özelliklere sahip. Led aydınlatmaya sahip olan ana kameralar video çekiminde de HDR,optik görüntü sabitleme, time – lapse video kayıt gibi önemli özelliklere sahip.LG G6' da Parmak izi okuyucusunun yakın bulunmuyor oluşu, LG G6’yı Samsung Galaxy S8’in önüne geçiriyor. LG G6’nın iki ana kamerası; f1.8 ve f2.4 diyafram açıklığına sahip. LG G6‘nın iki adet ana kamerasının başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Teknik Özellikleri LG G6, Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi kullanıyor. LG G6’da Qualcomm Snapdragon 821 İşlemci kullanılıyor. LG G6’daki 4 çekirdekli 2.35 GHz’lik işlemciye 4 GB’lık RAM eşlik ediyor. Qualcomm işlemcisi ile güçlendirilen LG G6‘nın oldukça hızlı bir telefon olduğunu söylemek mümkün. Her Android telefonda olduğu gibi LG G6’da da mikro sd desteği mevcut.LG G6’nın 32 GB’lık bir dahili hafıza kapasitesi bulunuyor. Ancak dahili hafızayı 2 TB’a kadar yükseltmek mümkün. LG G6‘nın arka kısmında bulunan parmak izi okuyucusu, dahili FM radyosu gibi ayrıntılar telefonu oldukça başarılı kılıyor. Buna ek olarak LG G6’nın suya ve toza dayanıklı bir gövdesinin bulunduğunu da ekleyelim.        
Telefon operatörlerinden cebinize sığan eğlence paketleri!

Telefon operatörlerinden cebinize sığan eğlence paketleri!

Son zamanlarda cep telefonlarımız gün içinde en fazla kullandığımız cihazlar haline geldiler. İşlerimizi, derslerimizi telefonlarımızdan yaptığımız gibi, eğlence kaynağı olarak da telefonlarımızı kullanıyoruz son yıllarda. Fakat Spotify, Netflix gibi eğlence platformları, direk site üzerinden alındığından çok uçuk fiyatlara ulaşabiliyorlar, bu yüzden en basit çözüm kendi telefon operatörümüzün bize sağladığı fırsatlara bakmak oluyor. Şimdi gelin hangi operatör, nasıl fırsatlar sunuyor bir bakalım:    Vodafone:  Faturalı 3 Aylık Spotify Ek Paket İçerik Fiyat    Kimler alabilir Faturalı 3 Aylık Spotify (Ücreti 3 ayda 1 faturaya yansır)     1.5 GB İnternet + 3 aylık Spotify Premium Üyeliği     22 TL          Tüm faturalı tarifeler.        Vodafone Netflix Paketi Ek Paket İçerik Fiyat Kimler Alabilir Faturalı 3 Aylık Netflix (Ücreti 3 ayda 1 faturaya yansır)       Faturalı 3 Aylık Spotify (Ücreti 3 ayda 1 faturaya yansır)       12,90 TL           Faturalı ve Faturasız Aboneler         Turkcell:  Turkcell TV+ : Mini TV+ Paketi: İlk aya özel ücretsiz! 6,90 TL/ay - 25 Saat kayıt süresi içinde. Herkes İçin TV+ Paketi: 12,99 TL/ay - 25 Saat kayıt süresi içinde.  Giriş TV+ Paketi: İlk aya özel ücretsiz! 12,90 TL/ay - 50 Saat kayıt süresi içinde. Üstelik yıllık abonelik kampanyasıyla sadece 7,90 TL/ay!  Full TV+ Paketi: İlk aya özel ücretsiz! 14,90 TL/ay - 25 Saat kayıt süresi içinde.  Üstelik yıllık abonelik kampanyasıyla sadece 9,90 TL/ay!   fizy:  fizy Premium Üyeliği: 13,99 TL / Ay fizy Premium Ek Üyeliği: 4 TL /Ay  fizy Video Müzik Üyeliği: 9,99 TL/Ay fizy Müzik Üyeliği: 6,99 TL/Ay Yıllık fizy Premium Üyeliği: 9,99 TL/Ay (12 ay kalma sözünüze*) Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği: 4,99 TL/Ay (12 ay kalma sözünüze*)  
Sınırları Kaldırın!

Sınırları Kaldırın!

  Samsung'un yeni amiral telefonu olan Galaxy S8 ile android paarına oldukça iddialı bir giriş yapıyor. İşte Sonsuz Ekranı ve yeni asistanı Bixby ile bütün dikkatleri üzerine çeken Galaxy S8, kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Yepyeni bir tasarım (Sonsuz Ekran) Samsung Galaxy S8 ile beraber seride ciddi tasarım değişiklikleri bulunuyor.Samsung'un alıştığımız çerçeveli yapısı,Galaxy S8'de tamamen kaldırılmış durumda. çerçevesi bir tasarımla karşımıza çıkan GalaxyS8, fiziksel home tuşunu da kaldırarak ekranın içine saklamış ve bize dokunmatik home butonu deneyimini sunuyor. Böylece Galaxy S8'in ekranı her zamankinden daha geniş oluyor. Ayrıca ekranında Gorilla Glass 5 kullanılmış bu da Galaxy S8'i çizilme ve darbelere karşı daha dayanıklı hale getiriyor.chazda IP68 Sertifikası da bulunuyor suya ve toza karşı da dayanıklı olan GalaxyS8 5.8 inç ekran boyutu ve beş farklı renkte piyasaya sunuluyor. Sıkı telefon Güvenliği Galaxy S8 yeni telefon güvenlik sistemleriyle de dikkatleri çekiyor,yeni modelde parmak izi okuyucu ve göz okuma sistemleri mevcut ayrıca yüz tanıma sistemi de var.Yani artık telefonunuzu izniniz olmadan sizden başkası açamayacak.Samsung'un önceki modellerinde kullandığı numaralı ve desenli şifre oluşturmak da mümkün. Gelişmiş Kamera Özellikleri Pek çok konuda ilerleme kaydeden Samsung kamera konusunda da kendini oldukça geliştirmiş.Arka kamerasında 12 MP çözünürlüğe ve F1,7 aralığına sahip. Ön kamerasında 8 MP çözünürlük ve F1,7 diyafram aralığına sahip.Multi Frame özelliği sayesinde aynı anda çekilmiş birden fazla fotoğrafı birleştirerek mükkemmel fotoğrafla elde ediyor.Az ışıklı ortamlarda net fotoğrraf çekebiliyor.
Çift kameralı iPhone 7 Plus Sizi Şaşırtacak!

Çift kameralı iPhone 7 Plus Sizi Şaşırtacak!

Apple şu ana kadar tanıttığı tüm iPhone’lar için ‘şimdiye kadar yapılmış en iyi iPhone’ nitelendirmesini yapıyor. Aslında bu tabir hiç de yanlış değil. iPhone 7 Plus gerçekten de iPhone 6s+' a göre çıtayı daha da yükseğe taşıyor. Her ne kadar tasarım anlamında çıta iPhone 6s ailesiyle hemen hemen aynı seviyede kalsa da, ince dokunuşlarla telefona biraz daha estetik kazandırıldığı bir gerçek. Suya ve toza dayanıklılık özelliği de iPhone sahiplerinin telefonlarını daha da güvenle kullanmalarını sağlayacaktır. Suya dayanıklılık uğruna 3.5mm  kulaklık jakından vazgeçmeniz gerekiyor. Hepimizin uzun zamandır kullandığı bu portun olmaması açıkçası cihazın kutusundan çıkan kulaklığı yanınızda ayırmamanızı şart kılıyor.  Ekran tarafında iPhone 7 Plus hem parlaklık, hem de daha fazla renk desteğiyle görsel şölen yaşatıyor. Çift hoparlör sistemi sayesinde bu telefon gerçek anlamda bir multimedya tüketim üssüne dönüşüyor. Apple A10 Fusion işlemcinin sağladığı güç sayesinde hem medya tüketiminde, hem de video üretimi, fotoğraf düzenleme işleri ve bunun gibi üretkenlik odaklı işlerde iPhone 7 Plus, büyük ekranının da katkılarıyla epey iş görüyor. Pil ömrü de bir günü rahatlıkla çıkarmayı, hatta ikinci günün büyük çoğunluğunda şarj etmeden kullanmayı sağlıyor. iOS 10’un hem performans hem de işlevsellik açısından getirdikleri iPhone 7 Plus’ın gücünü artırıyor. Uygulama ve oyun ekosisteminin genişliği de iPhone 7 Plus’ın en büyük avantajları arasında yer alıyor. Çift arka kameralı sistem de optik zum imkanı sunması ve alan derinlikli fotoğraflar çekmeye izin vermesiyle normal bir akıllı telefon kamerasının ötesine geçmeyi sağlıyor. iPhone 7 Plus’ı bir kompakt dijital fotoğraf makinesi yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone 7+ 'ın kamerasının kalitesini kanıtlar nitelikte olan fotoğraflar: iPhone 7+' ı diğer telefonlarla karşılaştırmak ve en uygun tarifelerle satın almak için: https://www.numaratasima.com/akilli-telefonlar/iphone-7-plus  
D-Smart Mega Paketleri ile Saymakla Bitmeyen Avantajlar Sizleri Bekliyor!

D-Smart Mega Paketleri ile Saymakla Bitmeyen Avantajlar Sizleri Bekliyor!

Türkiye’nin en fazla HD kanalını sunan ve en seçkin firmalarından biri olan D-Smart tarife seçenekleri çok avantajlıdır. D-Smart’ın sunduğu ve oldukça kapsamlı bir seçenek olarak karşımıza çıkan dolu dolu tarifelerinden biri Mega Paket tarifesidir. Mega Paket ile belgeselden spora, filmden diziye oldukça geniş zengin içeriğe sahip olan bu dolu dolu paket ile birbirinden keyifli 280’den fazla kanal sizleri bekliyor. Ayrıca bu harika paketin görüntü kalitesini zirvelere taşıyan Mega Paket HD ya da Mega Paket HD+ seçenekleri de bulunmaktadır. Sunduğu tam HD kalite sayesinde bu zengin içerikleri izlerken adeta siz de izlediğiniz yapımların içerisinde yaşıyormuş gibi olacaksınız. Söz konusu bütün tarifelerde ilk üç ay taahhüt yok! Olur da memnun kalmazsanız 3 ay içerisinde faks gönderebilir ya da D-Smart’ı arayarak kapınıza kadar gelip aboneliğinizin iptalini gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.   İlk üç ay taahhütsüz kullanacağınız bu kampanyayı sonrasında 24 ay indirimli bir şekilde sürpriz faturalarla karşılaşmadan tek fiyatla kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca kurulum bedeli ve aktivasyon tamamen D-Smart’a aittir ve herhangi bir ek ücrete tabi tutulmamaktadır. Yok artık diyeceğiniz bir ayrıcalığı daha sağlayan D-Smart, öncesinde farklı bir firmada taahhüttünüz varsa ve iptal ettirdiyseniz taahhüt bedelinizi de ödemektedir. Bu ayrıcalık kapsamında en fazla 200 TL’lik olan kısmın kapsayacak şekilde taahhüt iptal bedelini ödedikten sonra faturanızı fakslayarak 24 ay ödeyeceğiniz faturaya her ay indirim olarak yansıtılacaktır. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için 31 Mayıs 2017 son tarih. Kaçırmayın!   Kullandığınız tarifeyi ev dışında da kullanmaya devam etmeyi kim istemez? Firma buna da çare bulmuş ve bunun için D-Smart GO servisini çıkarmıştır. Bu servis ile ev dışında olsanız dahi bilgisayarda, tablette ya da cep telefonunda aynı ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebileceğiniz on numara bir servistir. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için tek şart D-Smart abonesi olmanız ve bu servisi kullanma sözü vermenizdir. Bu şartları kabul ettiğiniz takdirde ayda sadece 3 TL ile bu servisi kullanmaya başlayarak firmanın sunduğu oldukça zengin arşivden yararlanmaya devam edebilirsiniz.   Söz konusu tarifeyi ve daha fazlasını Numaratasima.com ‘u ziyaret ederek hemen keşfedebilir ve istediğiniz tarifelere başvuru yaparak hemen sahip olabilirsiniz!
VODAFONE RED TARİFELERİ

VODAFONE RED TARİFELERİ

VODAFONE RED TARİFELERİ : Beklentileriniz yüksek mi ? İnternet sadece evde değil heryerde bana lazım ve yetmiyor mu diyorsunuz? Çok önemli bir görüşmede iken telefonunuzun dakikaları mı bitti ? Sms’leriniz hızla tükeniyor ekstra tarifelere tonlarca para mı ödüyorsunuz işte numaratasima sizlere mükemmel vodafone red tarifelerini sunuyor ! İşte bu tam beklentilerinize göre ! Ayrıca red tarifelerinde müthiş kullanımların yanı sıra mükemmel vodafone fırsatlarına sahip olup red dünyasının ayrıcalıklı avantajlarından yararlanabileceksiniz . Örneğin anlaşmalı yerlerde 1 bilet aldığınız sinema seanslarında 2 . biletiniz ücretsiz olacak. Ünlü mekanlarda sizlere özel ikramlar ve birçok avantajlı indirimler red tarifelerinde sizlere sunulmakta.   İşte sizlere sunduğumuz en uygun red tarifesi Yeni RED 5 : 60  TL Kontratsız  49 Tl Kontratlı +Her Yöne 1.000 DK 1.000 SMS Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma 4.5G Servisler Bu yetmez mi diyorsunuz işte sizlere orta bütçede bir red tarifesi Yeni RED 7 : Yeni Red 7 En Çok Satan Tarife 7 GB + 3 GB 59 Kontratlı 70  Kontratsı Her Yöne 1.000 DK 1.000 SMS Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma Buda mı yetmiyor daha fazla internet dakika mı lazım işte karşınızda yeni red 10 tarifesi :   Yeni Red 10 10 GB + 3 GB 80 tl kontratsız + 69 tl kontratlı Her Yöne 2.000 DK 1.000 SMS Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma 4.5G Servisleri   Beklentiniz standartların çok daha üstünde ise yeni red 15 tarifesi tam size göre : Yeni Red 15 15 GB + 3 GB 100 tl  Kontratsız 89 tl kontratlı +Her Yöne 2.000 DK 1.000 SMS Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma 4.5G Servisleri   Korkusuzca internet ve diğer kullanımlarınızı sınırsızca kullanmak için yeni red 20 tarifesi karşınızda : Yeni Red 20 20 GB + 3 GB 120 tl Kontratsız 109 tl kontratlı +Her Yöne 2.000 DK 1.000 SMS Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma Tüm bu tarifeler vodafone’un en kapsamlı tarifeleri olup her kesime uygun kullanımlar sunmaktadır. Beklentileriniz ne yönde ise numaratasima aracılığıyla bu tarifelerden size uygun olana başvurunuzu hemen yapın. Haydi sizde Red’leyin.  
Turkcell’den Hızınızı Hiç Kesmeyecek On Numara Tarife!

Turkcell’den Hızınızı Hiç Kesmeyecek On Numara Tarife!

Günümüzde sosyal hayatın bir parçası haline gelmiş, sürekli elimizin altında bulunmasını istediğimiz ve çokça tükettiğimiz araçlardan biri hiç şüphesiz ki internettir. Bunun farkında olan birçok firma da bu ihtiyaca yönelik birbirinden kaliteli internet tarifesi seçenekleri sunmaktadır. Hemen hemen her evde bulunan ve insanların evlerinde doya doya internete girmesini sağlayan bu tarifeler, kullanıcılarını memnun edecek avantajları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Bu onlarca avantajlı tarife arasında kolaylıkla kesenize ve gönlünüze uygun seçenekleri bulabilirsiniz.  Şüphesiz ki internetin en ballısı sürpriz faturalarla karşılaşma derdi olmadan kullanabileceğiniz kotasız ve her an hızlı olanıdır. Turkcell Superonline ‘da bunun farkında olarak yeni çıkardığı Fiber Platin Paket ile adil kullanım kotası gibi herhangi bir kota derdi olmadan kullanabileceğiniz on numara bir internet tarifesi sunmaktadır. Bu tarife ile gönlünüzce video, dizi, film ya da maç izleyebilir, sosyal medyada takılabilir ya da hızınız hiç düşmeden online oyunlar oynayabilirsiniz. Bunların hepsini ve daha fazlasını kota aşım derdi olmadan, ay sonunda sürpriz faturalarla karşılaşmadan her daim fiber hızda ve ek ücret ödemeden gönlünüzce kullanabilirsiniz. İnternetinizi ne kadar kullanırsanız kullanın hızınız ay başında neyse ayın geri kalan günlerinde de tamamen aynıdır. Bu çok avantajlı tarife ile gönlünüzce internete girerken cebinizi düşünmenize de gerek yok. Ayda 229 TL yerine 89 TL’den başlayan fiyatlarla bu sınırsız tarifeyi kullanabilirsiniz. E daha ne olsun! Bu harika kampanyaya hemen sahip olmak için Numara Taşıma ’yı ziyaret edebilir ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz.  Turkcell gibi Turk Telekom, Doping, D-Smart, Vodafone ve daha pek çok firmanın sunduğu saymakla bitmeyen internet kampanyaları arasında en uygun tarifleler sizleri bekliyor. Ayrıca internet dışında telefon ve televizyon gibi daha pek çok alanda yararlanabileceğiniz tarife seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Bu onlarca avantajlı tarife seçenekleri arasında sizin için en uygun ve en karlı tarifelere ulaşmak için Numara Taşıma ’yı ziyaret ederek size ve cebinize en uygun tarifeyi belirleyip hemen başvuruda bulunabilirsiniz!
TARİFE KARŞILAŞTIRMASI

TARİFE KARŞILAŞTIRMASI

Vodafone Red  vs Turkcell Platinum Bu yazımızda Vodafone ve Turkcell’in majör programları olan Vodafone Red ve Turkcell Platinum servislerini karşılaştıracağız. Yazımızın ilk bölümünde iki servisinde tarifelerini ve ücretlerini karşılaştırıp iki servisinde fiyat/performans tarifelerini belirleyeceğiz , ardından iki servisinde sunmuş olduğu avantajları karşılaştırıp yazımızı noktalayacağız.   TARİFE KARŞILAŞTIRMASI   Karşılaştıracağımız bütün tarifeler 12 ay kontratlı tarifelerdir. Vodafone Red 10 Tarifesi : 10 GB İnternet , Her yöne 2000 Dk , 1000 Sms , Vodafonlularla sınırsız Konuşma. 69 TL   Turkcell Platinum 10 GB Tarifesi : 10 GB İnternet , Her yöne 1000 Dk , 1000 Sms , Turkcell’lilerle sınırsız Konuşma.  79 TL   Vodafone Red ve Turkcell Platinum servislerinin 10 GB lik paketlerini karşılaştırdığımız zaman internet ve sms miktarının eşit , konuşma süresinin ise Vodafone Red 10 tarifesinde 1000 dk daha fazla olduğu görülmektir. Fiyat olarak baktığımızda ise Vodafone Red 10 Tarifesi , Turkcell Platinum 10 GB tarifesinden 10 TL daha ucuz olduğu görülmektedir.   Vodafone Red 15 Tarifesi : 15 GB İnternet , Her yöne 2000 Dk , 1000 Sms , Vodafonlularla sınırsız Konuşma. 89 TL   Turkcell Platinum 15 GB Tarifesi : 15 GB İnternet , Her yöne 1000 Dk , 1000 Sms , Turkcell’lilerle sınırsız Konuşma.  99 TL   Vodafone Red ve Turkcell Platinum servislerinin 15 GB lik paketlerini karşılaştırdığımız zaman internet ve sms miktarının eşit, konuşma süresinin ise Vodafone Red 15 tarifesinde 1000 dk daha fazla olduğu görülmektir. Fiyat olarak baktığımızda ise Vodafone Red 15 Tarifesi , Turkcell Platinum 15 GB tarifesinde 10 TL daha ucuz olduğu görülmektedir.     Vodafone Red 20 Tarifesi : 20 GB İnternet , Her yöne 2000 Dk , 1000 Sms , Vodafonlularla sınırsız Konuşma. 89 TL   Turkcell Platinum 20 GB Tarifesi : 20 GB İnternet , Her yöne 1000 Dk , 1000 Sms , Turkcell’lilerle sınırsız Konuşma.  99 TL   Vodafone Red ve Turkcell Platinum servislerinin 20 GB lik paketlerini karşılaştırdığımız zaman internet ve sms miktarının eşit, konuşma süresinin ise Vodafone Red 20 tarifesinde 1000 dk daha fazla olduğu görülmektir. Fiyat olarak baktığımızda ise Vodafone Red 20 Tarifesi, Turkcell Platinum 20 GB tarifesinden 10 TL daha ucuz olduğu görülmektedir. AVANTAJ KARŞILAŞTIRMASI   VODAFONE RED AVANTAJLARI Haftanın Her günü ikinci sinema bileti hediye Spotify ile milyonlarca şarkıyı ücretsin dinleyin Ücretsiz Digitürk Play taraftar paketi Ücretsiz Netflix aboneliği Budget’tan %50 indirimli araç kiralama fırsatı Sabiha Gökçen Eko Parktan ücretsiz yararlanma Havalimanlarında ücretsiz hızlı geçiş Havalimanlarında ücretsiz lounge hizmeti Ücretsiz Vodafone Tv hizmeti Salon İKSV de ikinci bilet hediye Vodafone Red Mobil destek ekibi hizmeti Uygun fiyatlı cihaz fırsatları   TURKCELL PLATİNUM AVANTAJLARI Haftanın her günü ikinci sinema bilet hediye Fizy ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleyin Turkcell Dialog müzesinde %50 indirim Ücretsiz vale hizmeti Havaş ile ücretsiz havalimanı transferi Europcar da %50 araç kiralama indirimi Deniz Taksi de %50 indirim Platinum hizmet ekibi Platinum müşteri hizmetleri Cihazlarda indirim fırsatları 2 programında avantajlarını karşılaştırdığımızda 2 operatöründe benzer sektörlerden farklı firmalarla kampanya düzenlediği gözlemlenmektedir örneğin 2 operatörde sinema avantajı sunmaktadır ; Turkcell Cinemaximum ile bu avantajı sunarken Vodafone Cinemapink ile bu avantajı sunuyor. Benzer bir durum araç kiralamada da söz konusu Turkcell Europcar da %50 indirim sunarken Vodafone Budget te %50 indirim sunmaktadır. Diğer avantajlarda benzer durumlar söz konusu. Buradan yola çıkarak iki programında avantaj yönünde eşit imkanlar sunduğunu söyleyebiliriz
Her Keseye Uygun Evde Cepte Kullanabileceğiniz Avantajlı Tarifeler

Her Keseye Uygun Evde Cepte Kullanabileceğiniz Avantajlı Tarifeler

Kullanım haklarını kullanıcının ihtiyaçlarına göre belirlendiği, uygun fiyatlar ile müşteriye sunulan hizmetlere tarifeler adı verilmektedir. Başta sadece konuşma ve mesajlaşmayı kapsayan bu hizmet, zamanla akıllı telefonlarla beraber interneti küçücük ceplerimize sokmayı başaran teknoloji ile interneti de sunmaya başlamıştır. Konuşma ve mesajlaşmanın yanında her operatörün sunduğu onlarca internet paketleri sayesinde her cebe uygun pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu tarifelerden biri olarak karşımıza çıkan Turkcell Platinum 10 gb tarifesi ile kesintisiz internetin tadını çıkarırken konuşma ve mesajlaşma haklarınızdan da yararlanmaya devam edebilirsiniz!   Tarifelerin sunduğu konuşma, mesajlaşma ve internet haklarının yanında operatörler, alanlarında oldukça ünlü ve başarılı markalarla iş birliği yaparak pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Vodafone Red bu konuda dönemin en iyileri arasında yerini almaktadır. Onlarca marka ile anlaşması olan ve kullanıcısına konuşma, mesajlaşma ve internetin yanında pek çok ayrıcalığı da sağlaması ile on numara bir tarife!   Tarife denince akla sadece mobil gelmektedir fakat bunun dışında televizyon ve internet tarifeleri gibi seçenekler de bulunmaktadır. Oldukça avantajlı seçenekler sunan limitli, limitsiz internet paketleri ile evinizde de uygun fiyatlara dilediğiniz gibi internete girebilir ya da uygun televizyon paketleri ile televizyondan da dilediğiniz kanalları uygun fiyatlara izleyebilirsiniz. Her cebe uygun seçenekler arasında istediğinizi bulacağınıza emin olabilirsiniz. Limitsiz ve hızlı internet diyorsanız, Turk Telekom ’un Fibernet Limitsiz 100 Mbps ile uygun fiyatlara sınırsız ve hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.   Tek başına sadece kendi alanına özel sunulan pek çok tarife bulunmasının dışında hem telefon hem de televizyonu kapsayan özel teklifler de bulunmaktadır. Bu konuda en avantajlı seçenek olarak karşımıza çıkan Turk Telekom ’un sunduğu Tivibulu Cep Tarifleri ile oldukça uygun fiyatlara internetin, konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarırken aynı zamanda evinizde Tivibu Super Paketi 1 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha ne olsun! Daha saymakla bitmeyecek onlarca seçeneği en uygun fiyatlar ile Numara Taşıma ‘da bulabilir ve hemen başvuruda bulunarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.
Numara Sorgulamanın 10 Avantajı

Numara Sorgulamanın 10 Avantajı

Teknoloji çağının getirdiği güzel yenilikler ile hemen hemen herkes özel telefonlara sahip olmaya başladı. Bu sayede istediğimiz herkese her zaman rahatlıkla ulaşabilir hale geldik. Tabii ki istediğiniz herkese ulaşabilmek için öncelikle o kişinin telefon numarasına ihtiyacınız olacaktır. Oldukça yararlı bir servis olarak bütün operatörlerin sunduğu bir hizmet olan numara sorgulama hizmeti ile; isim, soyisim ve şehir ile istediğiniz kişilerin numarasını bularak onlara rahatça ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda elinizde olan numaraları sorgulatarak numaranın kime ait olduğunu da bu sistem sayesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Kısaca bu şekilde ifade edebileceğimiz bu çok faydalı hizmetin daha birçok avantajı bulunmaktadır. Bu hizmetin avantajları 10 maddede şöyledir;   1. Numara sorgulamanın sağladığı ve herkesin bildiği en önemli avantaj tabii ki bilmediğiniz bir numaranın kime ait olduğunu hemen bulabilmenizdir. 2. Numara sorgulatabildiğiniz gibi isim, soyisim ve kişinin yaşadığı şehri belirterek de numaraya ulaşma şansınız vardır. 3. Bu hizmet sayesinde sevdiklerinize ulaşabildiğiniz gibi onların da size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz. 4. Telefon numarasını kaybettiğiniz bir yakınınızın isim, soyisim ve yaşadığı şehrin bilgilerini vererek sorgulama sistemi sayesinde tekrar numarasına ulaşabilirsiniz. 5. Telefon üzerinden oldukça artan dolandırıcılık benzeri tatsız durumların önüne geçmek adına sizi arayan bilmediğiniz numaraları sorgulatarak bu gibi durumların önüne geçebilirsiniz. 6. Sadece mobil değil aynı zamanda sabit hatların da numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. 7. Bu hizmeti Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi bütün operatörlerin cüzi miktarlar ile sunması sayesinde güvenilir yerlerden sorgulatabilirsiniz. 8. Güvenilirliğinden emin olursanız eğer ücretsiz numara sorgulama hizmetleri sunan yerlerden de bu işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. 9. Numaraların kime ait olduğunu öğrenmenin yanında operatör sorgulama hizmetlerinden yararlanarak aradığınız numaranın hangi operatöre ait olduğunu da kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 10. Pek çok avantajı beraberinde getiren numara sorgulama hizmetinden faydalanmak istemeyen kişiler için de numarasını sorgulamaya gizletebilme imkânı sunulmaktadır.   Avantajları saymakla bitmeyen numara ve operatör sorgulama işlemlerinden yararlanabilmek adına operatörlerinizin sunduğu imkanlardan yararlanabilir ya da internet üzerinden belirtilen seçenekler sayesinde ücretsiz olarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Yeni Red 10 Tarifesi ile Bütün Avantajlar Cebinizde

Yeni Red 10 Tarifesi ile Bütün Avantajlar Cebinizde

Köklü operatör şirketlerinden biri olan Vodafone yeni kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor! Yeni Red tarifesi de bu seçeneklerden sadece bir tanesi. Oldukça fazla avantaj sunan bu tarifeleri keşfettikçe Vodafone Red’li olmanın bir ayrıcalık olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Yeme-içme, giyim ve aksesuar, eğlence, ulaşım ve hizmet gibi pek çok sektördeki ünlü firmalarda onlarca ayrıcalık hakkını Red’lilere sunan Vodafone, tarife seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.   Yeni Red 10 tarifesi ile smart telefonlarınızla doya doya tadını çıkaracağınız hem konuşma hem mesajlaşma hem de internet paketi seçeneklerinin üçünü de size tek bir pakette sunuyor. Faturalı kullanıcı olma şartı ile 10 GB internet, her yöne 2000 DK ve her yöne 1000 SMS fırsatının yanında, Vodafonelu ve sabit hatlarla SINIRSIZ konuşma gibi seçenekler de sunan bu tarifeyi ayda sadece kontratsız 80 TL, kontratlı 69 TL ödeyerek doya doya kullanacağınız pek çok avantajı sizlere sunuyor! Üstelik Vodafone tarife seçeneklerine özel bir ayrıcalık olarak yurtdışına çıktığınızda ekstra bedel ödeme gibi bir derdiniz de yok. Artık yurtdışında da tarifenizi Türkiye’deymiş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz ve paketleriniz bittiği taktirde de oldukça uygun fiyatlara ek paketler alarak kesintisiz konuşma, mesajlaşma ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz! Ayrıca hiçbir yerde bulamayacağınız sadece Yeni Red 10 tarifesine özel 3 aylık Netflix üyeliği de tamamen ücretsiz! Üç aynın sonunda da yine Red’li olmanın avantajlarından yararlanarak Netflix paketlerinizi oldukça uygun fiyatlara kullanmaya devam edebilirsiniz ve Narcos, Stranger Things gibi kaliteli yapımların nefes kesen bölümlerini kesintisiz izlemeye devam edebilirsiniz. Red’li olmanın avantajları bununla sınırlı da değil; sinemada, havalanında, evinizde ve alışveriş merkezlerinde kullanabileceğiniz onlarca avantajları keşfetmeniz için Vodafone Red sizleri bekliyor!   Vodafone’lu olarak Samsung, iPhone ve Huawei gibi kaliteli markaların telefonlarını faturanıza ek ödeme ile çok uygun fiyatlara hemen sahip olabilirsiniz. Daha saymakla bitmeyen avantajlardan yararlanmak ve Vodafone’un size sunduğu bu on numara kampanyaları kaçırmadan Red’li olmak için Numara Taşıma’ dan başvuru yapabilir ve numaranızı hemen Vodafone’a taşıyabilirsiniz!
Numarasını Taşımaya Üşenen İnsanların 10 Bahanesi

Numarasını Taşımaya Üşenen İnsanların 10 Bahanesi

1. Herkes bu numaramı biliyo abi yaaa. Canımın benim, numara aynı kalarak operatör değiştirme nerdeyse ateşin icadı ile aynı döneme denk geliyor. Bir zilyon yıldır sen neredesin yaa? via GIPHY       2. O aramalarda insanların duyduğu 'biiip' sesi var ya o sinirimi oynatıyor benim. E bu bahane de gitti. :(   via GIPHY   3. Yaa şimdi geçiş yaparsam telefon kapanacak. Benim bütün işim telefonla, boşver. Hattında sadece 15 dakikalık bir kesinti olur. O kadar sürede de “metrodaydım” dersin canım, kim bilecek allasen?   via GIPHY   4. Yea şimdi bir sürü masraf çıkarır o, boşver. Masraf derken? Hangi masraf? Yoo dostum yoooo. Cebinden  kuruş çıkmayacak bu numara taşıma işi için.   via GIPHY   5. Kim gidecek şimdi shoplara moplara da uğraşacak derdini anlatacak? Mop konusunda evet haklısın, bulmak gitmek biraz zor. Ama neyseki shop yeterli bu iş için. Üstelik adım başı mağaza. Markete çıktığında bile 5 dakika uğrarsın.   via GIPHY   6. Milleti daha pahalıya ararım eğer geçersem. Kim sokuyor böyle şeyleri aklınıza? Böyle şeyler mazi oldu arkadaşım. Eskidendi o operatör değiştirirsem çok yazar falan.   7. Rehber falan gidecek şimdi, ooooohoooooo bir sürü iş, bu yoğunlukta bir de uğraşamam Valla üzülüyorum ama artık. Senin gibi tatlı bir insanı böyle şeylerle uğraştırır mıyız hiç? Hepsi de aynı kalıyor. Hiç dert etme, merak etme sen;)   8. Telefonum başka bir operatörü çalıştırır mı acaba? çalıştırmaz diye biliyorum ama. En güzel şehir efsanesi, ben de merak ettim bak acaba kim yazdı bu efsaneyi? :)   9. Değişiklik yapmak bana göre değil sevmiyorum ben. Hayatta bizi bekleyen güzel şeylere ulaşmak için değişiklik yapmak gerekir. Değişiklikten korkma. Değişiklik iyidir. Dünya değişiyo arkadaşım, uyum sağlamak lazım.   10. Gözümün üstünde kaşım var:)  Demek bütün bahanelerini bir biiirrrr tükettin…. Mademki bütün bahaneleri tükettik, mademki artık bir engelimiz kalmadı, o zaman gelelim asıl meseleye. Operatörünü değiştirirsen sana sunulacak avantajlar üstte yazanlardan ibaret değil. Turkcell'e geçtiğin takdirde seni 10000 dakika veya 2GB hoşgeldin hediyesi bekliyor. Bunun yanı sıra “Ben panpalarımla gelirim.” dersende hem onlara hediyelerimiz, hem de sana hediyelerimiz olacak. Eeeee ne bekliyorsun? 
Vodafone SüperNet’ten Bol Kazançlı Kampanyalar

Vodafone SüperNet’ten Bol Kazançlı Kampanyalar

Vodafone SüperNet’e gelen herkesin ilk faturası Vodafone’dan. En uygun hız ve adil kullanım kotasıyla Eko aile. Hem hız hem de ekonomik bir internet tarifesi arayanlara Çekirdek Aile. Ben internette dizi ve film keyfi yapmak istiyorum diyenler için fiber internet ve 100 GB’lık AKK’sıyla Genç Aile. Uzun süre kullanım sözü veremeyecek ancak yüksek hızlı internet arayan öğrencilere özel Öğrenci Tarifesi. Daha yüksek hızlı ve düşük AKK ile hızının kesilmesini istemeyenlere Genç Profesyonel. Ben internete maksimum hızda bağlanmak istiyorum diyenlere özel Dijital Aile.
LENOVO VİBE K5 İLE HAYATI YAKALA!

LENOVO VİBE K5 İLE HAYATI YAKALA!

Birçok kişi tarafından beğenilerek tercih edilen teknoloji markası Lenovo, çıkarttığı yeni ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Hemen hemen her serisinde kendini ve özelliklerini geliştirerek yenileşen Lenovo’nun son gözdesi Lenovo Vibe K5 Telefon! Lenovo Vibe K5 beklentileri karşılamayı hedefliyor. numaratasima.com farkı ile bu özel telefonun detaylarını okumaya başlayabilirsiniz.
GOOGLE TANGO HUZURLARINIZDA

GOOGLE TANGO HUZURLARINIZDA

Uzun süredir beklenen Google’ın arttırılmış gerçeklik sistemi Tango kullanıma açıldı. Lenovo’nun Phab2 Pro telefonuyla birlikte kullanıma açılan telefonun önümüzdeki zamanlarda diğer mobil telefonlar için de kullanıma sunulması bekleniyor. Phab 2 Pro’nun gerçekleştirilen lansmanından sonra, Google Play Store’da Tango uyumlu 35 yeni uygulama ve oyun da kullanıma açıldı. Peki Google Tango kullanıcılarına farklı olarak nasıl bir deneyim sunuyor? İşte bu sorunun cevabını daha kolay anlayabilmek için Tango için özel olarak üretilen oyunlardan biri olan Crayola Color Blaster’ın tanıtım videosunu izlemek yeterli. Tanıtım videosunda da gözüktüğü üzere Google Tango sahip olduğu teknolojisi sayesinde bulunduğunuz alandaki derinliği algılayarak bu alanın 3D bir modelini oluşturuyor ve oyunun grafiklerini bu model üzerine yerleştiriyor. Tabi ki bu teknolojinin kullanım alanı sadece bu tip oyunlarla sınırlı değil. Örneğin; evinize almak istediğiniz yeni bir mobilyanın evinizin içinde ne kadar yer kaplayacağı veya diğer mobilyalarınızla nasıl bir uyum göstereceğini görmeniz için mobilyayı gerçek zamanlı bir şekilde evinize yerleştirmeye olanak sağlayan iStaging gibi uygulamalar da mevcut. LENOVO PHAB2 PRO’NUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR? 6,4 inçlik QHD çözünürlüklü IPS LCD bir ekrana sahip olan Phab2 Pro, 4050 mAh’lık bir batarya kapasitesine ve yaklaşık 312 saatlik bir bekleme süresine sahip. Qualcomm Snapdragon 652 Chipset, 1,8 GHz’lik 8 çekirdekli işlemci ve 4 GB’lık RAM ile Lenovo Phab2 Pro güçlü bir donanımla birlikte geliyor. Lenovo Phab2 Pro’nun kamerasın baktığımızda ise 16 MP arka kamera ve 8 MP çözünürlüğe sahip ön kamerası ile beraber kullanıcılarının fotoğraf kalitesi için beklentilerini de gerçekleştirebilecek nitelikte bir kamera kullanıldığını görüyoruz.   
LG G5 mi HUAWEI P9 mu ?

LG G5 mi HUAWEI P9 mu ?

Ekran LG G5, IPS LCD teknolojili 5,3 inçlik ekran ve 554 ppi’lik bir piksel yoğunluğuyla karşımıza çıkıyor. Telefonun ekran çözünürlüğü ise QHD yani 1440x2560. Huawei P9’un ekranına baktığımızda ise yine IPS LCD teknolojisinin kullanıldığını görüyoruz. 5,2 inçlik ekran, 424 ppi’lik bir piksel yoğunluğuna ve 1080x1920 (FHD) ekran çözünürlüğüne sahip.
Xperia Z5 HTC 10’a Karşı

Xperia Z5 HTC 10’a Karşı

Ekran Xperia Z5, IPS LCD teknolojiye sahip 5,2” ekranı ve 424 ppi’lik piksel yoğunluğuyla karşımıza geliyor. Telefonun ekran çözünürlüğü ise 1080x1920. HTC 10, Super LCD 5 teknoloji ve 565 ppi piksel yoğunluğuna sahip 5,2” ekranıyla göze çarpıyor. HTC 10’un ekran çözünürlüğü ise 1440x2560.
HUAWEİ P9 İLE EĞLENCEYİ YAKALA!

HUAWEİ P9 İLE EĞLENCEYİ YAKALA!

Akıllı telefonlara farklı bir yaklaşım ve yeniliklerle dolu dünyasıyla Huawei P9’un hayatınızda ayrı bir yeri olacak. Titanyum gri ve mistik gümüş adlı iki ayrı ana renk seçeneği ve birbirinden canlı renkleri ile tarzınıza en uygun Huawei P9’u seçebilirsiniz.   Bu yeni modelde şık tasarımın  ön plana çıkması ve oldukça ince yapısıyla göze hitap eden, aynı zamanda oval kesimleriyle telefon kavramayı kolaylaştıran bir dizayn söz konusu. Telefonun tasarımında dikkat çeken ilk detay çift kamerası ile yenilikçi bir mobil fotoğrafçılık deneyiminin müjdeleniyor olması. Fotoğrafçılık alanında Huawei P9’un Lecia ile yapmış olduğu işbirliği sonucu, tüm Lecia kullanıcılarının ve fotoğrafçılıkla uğraşan insanların ilgisini çeken bu kamera, fotoğraf deneyiminizi yenidem tanımlayacak gibi gözüküyor.    Lecia optik çift kamerası Monochrome Sensör özelliği ile çekim sırasında siyah-beyaz ve renkli çekim seçeneği sunarken en güzel kareleri  profesyonel bir fotoğraf makinesiyle çekercesine 12 megapiksellik bir kalite sunuyor. Huawei P9’da ileri seviyede parmak izi sensörü bulunmakta. Gövdenin arkasında yer alan parmak izi sensörü ile artık telefon kullanımınız çok daha akıllı, güvenli ve pratik olacak. Bu özelliğiyle cihazınızı kişiselleştirmeniz kolaylaşırken, telefon ayarlamalarınızı istediğiniz doğrultuda özelleştirebilirsiniz. Huawei P9’un 5.2 inç'lik ekranıyla, video  izlemeniz ve oyun oynamanız eskisinden çok daha fazla HD kalitesinde olup, eğlenceli ve keyifli bir hale dönüşücek.   Huawei P9 yüksek donanımı ve kalitesi sayesinde  bir telefondan beklediğinizin çok daha fazlasını size sunuyor!
Samsung Galaxy S7 ve iPhone 7 Karşılaştırması

Samsung Galaxy S7 ve iPhone 7 Karşılaştırması

Çok fazla sayıda satış yaparak en çok satan iki telefon şirketi haline gelen ve bu yarışın başını çeken Apple ve Samsung  şirketleri geçtiğimiz aylarda yeni modelleri olan yeni nesil telefonları satışa çıkardılar. Bu iki dev şirketin bizlere sunduğu en yeni modelleri olan iPhone 7 ve Samsung Galaxy S7 arasındaki bu karşılaştırma birçok özellik bakımından oldukça ilginizi çekecek.
Telefon Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Telefon Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Türkiye'deki ilk cep telefonu modeli Motorola firmasına aittir. 1990'lı yıllarda hayatımıza giriş yapan bu cep telefonu bir litrelik süt büyüklüğündeydi. Cep telefonu alanındaki en büyük adım ise Turkcell tarafından atıldı. İlk sim operatörü 1994 yılında Turkcell’le birlikte hayatımıza giriş yaptı. Günümüzde 65 milyon sim kart ve 35 milyon da cep telefonu kullanıcısı bulunmaktadır. Bu sayının giderek arttığı tahmin ediliyor.
Numaramızı Neden Taşırız?

Numaramızı Neden Taşırız?

Hayatın akış hızına 4.5G hızı da eklenince erişilebilirlik kavramını tekrardan gözden geçirir olduk. Daha hızlı dosya gönderimi, daha çabuk bilgiye ulaşma, video yüklenme hızının artışı ve daha birçok özelliği de beraberinde getiren 4.5G hizmeti ile süper güçlerimize güç eklenen kahramanlara dönüştük adeta. Bu hizmetle birlikte daha çok duyar olduğumuz numara taşıma işlemi de hayatımızın bir parçası halindedir.
SENİN İÇİN EN UYGUN TELEFON HANGİSİ ?

SENİN İÇİN EN UYGUN TELEFON HANGİSİ ?

Uzak mesafedeki iki insanın iletişimini ve bilgi alışverişini sürdürebilmesi için hayatımıza girmiş olan telefonlar, günümüzde her anımızı kolaylaştıran cihazlar haline dönüşmüştür. Telefon icat edilmeden önce nasıl haberleşiyorduk sorusu kulaklarımızda yankılana dursun, bugün telefonsuz ne yaparım sorusu dahi bizi çıldırtmaya yetiyor!
TARİFEMİ NEYE GÖRE SEÇMELİYİM?

TARİFEMİ NEYE GÖRE SEÇMELİYİM?

Gelişen teknoloji beraberinde pek çok imkanı ve kolaylığı telefonlara taşıyor. Telefon kullanımı her yeni modelde gelişen ve değişen özellikleriyle hem iş hemgündelik hayatımızda merkezi konumuna yerleşip, modern insanın her türlü iletişim ihtiyacına cevap veriyor. Cihazların bu denli gelişmesi farklı  operatörlerin pazara girmesini kolaylaştırırken, kullanıcıların uygun tarife bulma  ihtiyacını da artırıyor. Bu değişim günümüz insanını, Hangi operatörün hangi tarifesi bana daha uygun? Numara mı farklı operatöre taşımak kazançlı mı? En uygun tarifeyi nasıl bulurum?gibi sorularla baş başa bırakıyor.
Ve Beklenen An: iPhone 7 Tanıtıldı

Ve Beklenen An: iPhone 7 Tanıtıldı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile iphone severlerin kafasında aylar öncesinden merak uyandıran Apple, dün Türkiye saati ile 20:00’de bu en yeni iki modelin lansmanını gerçekleştirdi.  Adından söz ettiren bir etkinlikle tanıtılan iPhone 7, teknoloji meraklıların yine gözdesi olmayı başardı. Belirgin değişikliklerle birlikte tasarımına ve gücüne güç katan iPhone 7’nin tüm özellikleri bu yazımızda sizlerle. İşte iPhone 7 ile bizi karşılamayı bekleyen özellikler.
LG V20'nin Diğer Telefonlarla Boyut Karşılaştırması

LG V20'nin Diğer Telefonlarla Boyut Karşılaştırması

İphone 7 ve İphone 7 Plus modellerinin lansmanına saatler kala dün görücüye çıkan LG V20 bugün adından oldukça söz ettirdi. Android 7.0 Nougat işletim sistemli ilk telefon olma özelliğine sahip LG V20 bir önceki modeli LG V10’dan farklı özellikleriyle telefon severlerin ilgisini çekmiş durumda. LG V20 iki ekrana sahip. Ana ekran 5.7 inç büyüklüğündeyken, ikinci ekranı 2.1 inç büyüklüğe sahip. 159.7 x 78.1 x 7.6 ebatındaki yeni LG V20’yi diğer rakipleriyle boyut olarak karşılaştırmaya var mısınız?  
Apple İphone 7 ve İphone 7 Plus Modellerini Yarın Tanıtıyor!

Apple İphone 7 ve İphone 7 Plus Modellerini Yarın Tanıtıyor!

İphone severlerin merakla beklediği İphone 7 ve İphone 7 Plus, 7 Eylül 2016 yani yarın görücüye çıkıyor.  Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak lansman çok sayıda iphone severi ve teknoloji meraklısını da heyecanlandırıyor. Lansmana saatler kalmasına rağmen İphone2un iki yeni modeli hakkında fazlasıyla bilgi sızdı. İşte İphone 7 ve İphone 7 Plus’ta bizleri bekleyen özellikler.
Numara taşımaya neden ihtiyaç duyarız?

Numara taşımaya neden ihtiyaç duyarız?

Her yıl 1 Milyon kişinin kendilerine daha avantajlı ve ekonomik tarife paketleri bulmaları sebebiyle numarasını farklı GSM operatörlerine taşıdığı biliniyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her an kendini yenileyen GSM şirketleri kullanıcılarına en uygun tarifeler sunmaya çalışmaktalar. Bunun sonucu olarak  şirketler arasında artan rekabet ve daha çok kullanıcıya ulaşma gerekliliği GSM operataörlerinin çok sayıda avantajlı kampanya hazırlamasını ve özellikle numara taşıma sistemiyle abone sayılarını artırması günümüzde sıklıkla rastladığımız  yöntem arasında.