Apple İphone 7 ve İphone 7 Plus Modellerini Yarın Tanıtıyor!

Apple İphone 7 ve İphone 7 Plus Modellerini Yarın Tanıtıyor!

İphone severlerin merakla beklediği İphone 7 ve İphone 7 Plus, 7 Eylül 2016 yani yarın görücüye çıkıyor.  Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak lansman çok sayıda iphone severi ve teknoloji meraklısını da heyecanlandırıyor. Lansmana saatler kalmasına rağmen İphone2un iki yeni modeli hakkında fazlasıyla bilgi sızdı. İşte İphone 7 ve İphone 7 Plus’ta bizleri bekleyen özellikler.

 

Siyah Renk Anlam Kazanıyor

Alışılmış renklerin yanı sıra iki yeni siyah tonuyla karşımıza çıkmayı planlayan İphone siyah tutkunlarının kalbini çalacak nitelikte.  Piano black ve dark black ismini verdiği  iki yeni siyah tonunu tanıtmayı bekleyen firma siyah düşkünlerinin elinden düşmeyeceğe benziyor.

GB Sayıları İkiye Katlanıyor

Kulislerde dolaşan bir diğer bilgi de 128 GB ve 256 GB etiketlerin yer alması. Bu modellerin hali hazırda var olan 64 GB ve 128 GB modellerinin yerini alacağı düşünülüyor. En az limitin de 16 GB’tan  32 GB’e dönüşmesi bekleniyor.

Hayaller Suya Düşmeyecek

Belki de merakla beklenen en büyük İphone özelliği olarak konuşulan suya dayanıklılık için İphone’un garanti koşullarında da yer alacağı konuşulan diğer bir haber. Suyun 1 metre altında 30 dakika boyunca tam poerformans ile çalışıabileceği söylenen İphone 7 ve İphone 7 Plus ile su altı hayalleriniz gerçeğe dönüşecek.

Kablosuz Kulaklık ve Şarj

Uluorta boynunuzdan uzanan kulaklık kablolarına da son vermeyi planlayan İphone’nun son modelleri İphone 7 ve İphone 7 Plus ile şıklığınızdan ödün vermenize gerek kalmayacak.