D-Smart Mega Paketleri ile Saymakla Bitmeyen Avantajlar Sizleri Bekliyor!

D-Smart Mega Paketleri ile Saymakla Bitmeyen Avantajlar Sizleri Bekliyor!

Türkiye’nin en fazla HD kanalını sunan ve en seçkin firmalarından biri olan D-Smart tarife seçenekleri çok avantajlıdır. D-Smart’ın sunduğu ve oldukça kapsamlı bir seçenek olarak karşımıza çıkan dolu dolu tarifelerinden biri Mega Paket tarifesidir. Mega Paket ile belgeselden spora, filmden diziye oldukça geniş zengin içeriğe sahip olan bu dolu dolu paket ile birbirinden keyifli 280’den fazla kanal sizleri bekliyor. Ayrıca bu harika paketin görüntü kalitesini zirvelere taşıyan Mega Paket HD ya da Mega Paket HD+ seçenekleri de bulunmaktadır. Sunduğu tam HD kalite sayesinde bu zengin içerikleri izlerken adeta siz de izlediğiniz yapımların içerisinde yaşıyormuş gibi olacaksınız. Söz konusu bütün tarifelerde ilk üç ay taahhüt yok! Olur da memnun kalmazsanız 3 ay içerisinde faks gönderebilir ya da D-Smart’ı arayarak kapınıza kadar gelip aboneliğinizin iptalini gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

İlk üç ay taahhütsüz kullanacağınız bu kampanyayı sonrasında 24 ay indirimli bir şekilde sürpriz faturalarla karşılaşmadan tek fiyatla kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca kurulum bedeli ve aktivasyon tamamen D-Smart’a aittir ve herhangi bir ek ücrete tabi tutulmamaktadır. Yok artık diyeceğiniz bir ayrıcalığı daha sağlayan D-Smart, öncesinde farklı bir firmada taahhüttünüz varsa ve iptal ettirdiyseniz taahhüt bedelinizi de ödemektedir. Bu ayrıcalık kapsamında en fazla 200 TL’lik olan kısmın kapsayacak şekilde taahhüt iptal bedelini ödedikten sonra faturanızı fakslayarak 24 ay ödeyeceğiniz faturaya her ay indirim olarak yansıtılacaktır. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için 31 Mayıs 2017 son tarih. Kaçırmayın!

 

Kullandığınız tarifeyi ev dışında da kullanmaya devam etmeyi kim istemez? Firma buna da çare bulmuş ve bunun için D-Smart GO servisini çıkarmıştır. Bu servis ile ev dışında olsanız dahi bilgisayarda, tablette ya da cep telefonunda aynı ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebileceğiniz on numara bir servistir. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için tek şart D-Smart abonesi olmanız ve bu servisi kullanma sözü vermenizdir. Bu şartları kabul ettiğiniz takdirde ayda sadece 3 TL ile bu servisi kullanmaya başlayarak firmanın sunduğu oldukça zengin arşivden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

 

Söz konusu tarifeyi ve daha fazlasını Numaratasima.com ‘u ziyaret ederek hemen keşfedebilir ve istediğiniz tarifelere başvuru yaparak hemen sahip olabilirsiniz!