En Prestijli Vodafone Tarifeleri

En Prestijli Vodafone Tarifeleri

Vodafone Red Tarifeleri

Kullanıcıların çoğu telefonda yaptıkları görüşmelerin yarıda kalmasından rahatsız bu sebep ile faturalı hatlar daha fazla tercih edilebiliyor. Bir takım faturalı hat tarifeleri konuşmaya, bazıları sms'e ve bazıları da internete ağırlık verebiliyor. Bu sebep ile kullanıcılar tarife seçimi yaparken en sık hangisini kullanıyorsa seçimini o tarifeden yana kullanabiliyor. Örneğin; kullanıcı sms ve konuşmadan çok internet kullanıyorsa eğer, interneti bol olan tarifeden yana seçimini yapıyor.

 

Gelin sizle en prestijli faturalı vodafone red tarifelerini inceleyelim.

Redli 8 Paketi: Bu paketimiz 8GB internet, her yöne 1000dk ve 250 sms içeriyor.

Red Dijital Pass'im 7 Paketi: Bu paket içeriğinde 7GB internet, her yöne 1000dk ve her yöne 250 sms bulunmaktadır. Ayrıca bu pakette dilediğiniz üç uygulamayı internetinizden eksilmeden kullanma şansınız bulunmakta.

Redli 12 Paketi: Bu paket içerisinde de 12Gb internet, her yöne 1000dk ve her yöne 250 sms bulunmaktadır.

Vodafone Ek Avantajları

Vodafone, 26 yaş altındakilere FreeZone avantajları sunuyor! FreeZone avantajları ile istediğiniz kadar mesajlaşma ve konuşma hakkına erişip, bununla birlikte yeme-içme, sinema ve giyim gibi alanlarda indirim hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanyaların öne çıkanlarından biraz bahsedelim.

Zula Kampanyası: Gamer paketine sahip olup Vodafone yanımda uygulamasına girin, avantaj cepte kısmından şifrenizi alın ve zula kampanyasına özel Vodafone FreeZone kasasına sahip olun. Elde ettiğiniz şifre ile oyunun Vodafone'a özel şifre kısmına girip, hediye Vodafone FreeZone kasasına sahip olabilirsiniz.

Sadece İlk Üç Ay Bedava Spotify Premium: Spotify Premium, kullanımını ilk kez yapacak olan Vodafone FreeZone ve Vodafone Red kullanıcıları için üç ay ücretsiz olacak.

FreeZone Stüdyo: Bu kampanya sayesinde, stüdyoya gelip arkadaşlarınla en kaliteli enstrümanlarla müzik yapıp veya sanatçıların başka hiçbir yerde bulamayacağın performanslarını izleyebilirsin. Vodafone Freezon stüdyo, Vodafone Park'ın altında seni bekliyor!

Kulüp Kampanyası: 26 yaş altında faturasız Vodafone abonesi ya da bireysel faturalı aboneyseniz bu kampanya sizin için geçerli olacaktır. FreeZone dünyasına katılıp, günlük 4GB hediye internete sahip olabilirsiniz.

Evde İnternet Kampanyası: Evdeki internetiniz kesilmesi durumunda veya evdeki internetinizi cep telefonunuzda kullanmak isterseniz, Vodafone yanımda uygulaması'ndan ayda 4 kere ya da GUNLUK 4GB yazıp 7000'e sms atarak hattınıza 4GB internet yüklemesi yapabilirsiniz.

Vodafone İle Hat Taşıma Çok Kolay!

Vodafone'dan Faturalı Yeni Hatta Hoşgeldin Hediyesi

Vodafone, faturalı yeni hat temin eden abonelere özel her ay 1GB internet hediye ediyor. Kampanyaya Vodafone yanımda uygulamasından katılmanız mümkün, aynı zamanda sms ile kampanyaya da katılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken de ''HOSGELDİN1GB'' yazıp 7000'e sms yollamanız yeterli olacaktır.