En uygun telefon tarifesi için neden Numarataşıma.com'u tercih etmeliyim?

En uygun telefon tarifesi için neden Numarataşıma.com'u tercih etmeliyim?

1. Numaratasima.com sizler için tüm GSM operatörlerinin kampanyalarını, tarife özelliklerini veritabanına işlemiştir. İhtiyacınıza en uygun GSM tarifesini belirlemeniz yeterli olacaktır. Karşılaştırmasını ise Numaratasima.com sizler için yüzlerce tarife arasından yapacaktır.

 

2. Numaratasima.com’da birçok GSM paketi vardır ve bu paketlerin hangi tarifelerle kullanılabileceğini ve hakkındaki detaylı bilgiyi rahatlıkla bulabileceksiniz.

3. Seçmiş olduğunuz tarife özelliklerine göre karşılaştırılan farklı GSM operatörlerinin fiyatlarını tek bir ekrandan görebilir ve aradaki farklılıkları bulabilirsiniz.

4. İstediğiniz tarifeye anında başvuru yapabilir ve seçmiş olduğunuz tarife ile ilgili en kısa sürede dönüş sağlanması için bilgileriniz Numaratasima.com platformu aracılığıyla güvenli bir şekilde ilgili operatöre iletilir.

5. Farklı operatörlere ait öğrenci tarifeleri, kurumsal tarifeler, kamu tarifeleri, engelli tarifeleri gibi birçok tarifeyi  Numaratasima.com platformu sayesinde tek bir ekrandan görebilirsiniz.

6. Size uygun tarifeyi Konuşma, Sms ve İnternet ihtityacınızı girerek 3 kolay adımda bulabilir ve diğer GSM operatörleri ile karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz.