Her Keseye Uygun Evde Cepte Kullanabileceğiniz Avantajlı Tarifeler

Her Keseye Uygun Evde Cepte Kullanabileceğiniz Avantajlı Tarifeler

Kullanım haklarını kullanıcının ihtiyaçlarına göre belirlendiği, uygun fiyatlar ile müşteriye sunulan hizmetlere tarifeler adı verilmektedir. Başta sadece konuşma ve mesajlaşmayı kapsayan bu hizmet, zamanla akıllı telefonlarla beraber interneti küçücük ceplerimize sokmayı başaran teknoloji ile interneti de sunmaya başlamıştır. Konuşma ve mesajlaşmanın yanında her operatörün sunduğu onlarca internet paketleri sayesinde her cebe uygun pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu tarifelerden biri olarak karşımıza çıkan Turkcell Platinum 10 gb tarifesi ile kesintisiz internetin tadını çıkarırken konuşma ve mesajlaşma haklarınızdan da yararlanmaya devam edebilirsiniz!

 

Tarifelerin sunduğu konuşma, mesajlaşma ve internet haklarının yanında operatörler, alanlarında oldukça ünlü ve başarılı markalarla iş birliği yaparak pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Vodafone Red bu konuda dönemin en iyileri arasında yerini almaktadır. Onlarca marka ile anlaşması olan ve kullanıcısına konuşma, mesajlaşma ve internetin yanında pek çok ayrıcalığı da sağlaması ile on numara bir tarife!

 

Tarife denince akla sadece mobil gelmektedir fakat bunun dışında televizyon ve internet tarifeleri gibi seçenekler de bulunmaktadır. Oldukça avantajlı seçenekler sunan limitli, limitsiz internet paketleri ile evinizde de uygun fiyatlara dilediğiniz gibi internete girebilir ya da uygun televizyon paketleri ile televizyondan da dilediğiniz kanalları uygun fiyatlara izleyebilirsiniz.

Her cebe uygun seçenekler arasında istediğinizi bulacağınıza emin olabilirsiniz. Limitsiz ve hızlı internet diyorsanız, Turk Telekom ’un Fibernet Limitsiz 100 Mbps ile uygun fiyatlara sınırsız ve hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Tek başına sadece kendi alanına özel sunulan pek çok tarife bulunmasının dışında hem telefon hem de televizyonu kapsayan özel teklifler de bulunmaktadır. Bu konuda en avantajlı seçenek olarak karşımıza çıkan Turk Telekom ’un sunduğu Tivibulu Cep Tarifleri ile oldukça uygun fiyatlara internetin, konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarırken aynı zamanda evinizde Tivibu Super Paketi 1 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha ne olsun! Daha saymakla bitmeyecek onlarca seçeneği en uygun fiyatlar ile Numara Taşıma ‘da bulabilir ve hemen başvuruda bulunarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.