HUAWEİ P9 İLE EĞLENCEYİ YAKALA!

HUAWEİ P9 İLE EĞLENCEYİ YAKALA!

Akıllı telefonlara farklı bir yaklaşım ve yeniliklerle dolu dünyasıyla Huawei P9’un hayatınızda ayrı bir yeri olacak. Titanyum gri ve mistik gümüş adlı iki ayrı ana renk seçeneği ve birbirinden canlı renkleri ile tarzınıza en uygun Huawei P9’u seçebilirsiniz.

 

Bu yeni modelde şık tasarımın  ön plana çıkması ve oldukça ince yapısıyla göze hitap eden, aynı zamanda oval kesimleriyle telefon kavramayı kolaylaştıran bir dizayn söz konusu. Telefonun tasarımında dikkat çeken ilk detay çift kamerası ile yenilikçi bir mobil fotoğrafçılık deneyiminin müjdeleniyor olması. Fotoğrafçılık alanında Huawei P9’un Lecia ile yapmış olduğu işbirliği sonucu, tüm Lecia kullanıcılarının ve fotoğrafçılıkla uğraşan insanların ilgisini çeken bu kamera, fotoğraf deneyiminizi yenidem tanımlayacak gibi gözüküyor.    Lecia optik çift kamerası Monochrome Sensör özelliği ile çekim sırasında siyah-beyaz ve renkli çekim seçeneği sunarken en güzel kareleri  profesyonel bir fotoğraf makinesiyle çekercesine 12 megapiksellik bir kalite sunuyor.


Huawei P9’da ileri seviyede parmak izi sensörü bulunmakta. Gövdenin arkasında yer alan parmak izi sensörü ile artık telefon kullanımınız çok daha akıllı, güvenli ve pratik olacak. Bu özelliğiyle cihazınızı kişiselleştirmeniz kolaylaşırken, telefon ayarlamalarınızı istediğiniz doğrultuda özelleştirebilirsiniz. Huawei P9’un 5.2 inç'lik ekranıyla, video  izlemeniz ve oyun oynamanız eskisinden çok daha fazla HD kalitesinde olup, eğlenceli ve keyifli bir hale dönüşücek.  

Huawei P9 yüksek donanımı ve kalitesi sayesinde  bir telefondan beklediğinizin çok daha fazlasını size sunuyor!