İnterneti En Bol Tarifeler

İnterneti En Bol Tarifeler

Son zamanlarda kullanıcılar tarafından, telefon tarifelerinde en çok dikkat edilen nokta ‘’mobil internet paketleri’’ olmaya başladı. Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri internet kullanımlarımız da bir hayli arttı. Sosyal medyanın yanı sıra haber sitelerinde,alışveriş sitelerinde hatta çeşitli oyunlarda fazlaca vakit geçirir olduk. Özellikle tarifelerin yenilenmesine günler kala biten internet paketleri tüm kullanıcıların ortak problemlerinden biri haline geldi. Bu yüzden çoğu insan tarifeleri tercih ederken hem bol internetli olmasına hem de uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyor. Operatörler ise mevcut kullanıcılarını ve yeni kullanıcılarını en iyi internet paketleriyle buluşturabilmek için çabalıyor. Eğer sizlerde yeni internet paketleri arayışındaysanız gelin birlikte ‘’interneti en bol tarifeleri’’ inceleyelim.

 

İnterneti En Bol Olan Tarifeler Nelerdir?

  Günümüzde 3 büyük operatörün yanı sıra çeşitli operatörler de bulunmaktadır. Sizler için  bu 3 dev operatörün mevcut internet paketlerini sıraladık.

 • Türk telekomun dakika ve smsin yanında 4GB ile 25GB arasında çeşitli internet kampanyaları bulunmaktadır.
 • Vodafone nin ise 7 GB ile 45 GB a varan internetli tarifeleri bulunmaktadır.
  • Redli kampanyaları: 13 GB ile 45 GB aralığında internete sahip olan bu paketlerin fiyatları  49TL ile 189 TL aralığındadır.
  • Uyumlu kampanyaları:Fiyat performansı olarak diğer kampanyalara göre daha uygun olan bu tarifedeki internet paketleri 6 GB ile 11 GB aralığındadır. Fiyatları da 29TL ile 39 TL aralığındadır.
  • Saçma güzel kampanyaları: 8GB ile 22 GB aralığındaki  internet paketli tarifelerin fiyatları ise 32 TL ile 59 TL aralığındadır.
 • Turkcell’in ise kendi içinde çeşitli internet kampanyaları bulunuyor.
  • Turbo fırsat kampanyaları:Tarifelerin içerisinde 8GB internet ile 20 GB interneti bulunan paketler olarak tanımlanıyor.Ayrıca tarifelerde sms ve dakikalar da internet paketine paralel bir şekilde artıyor.Turbo Fırsat kampanyaların fiyatları ise, 39TL ile 75TL aralığındadır.

 • GNC fırsat kampanyaları:25 yaş altındaki kişilere özel olan bu genç fırsat kampanyasının  içerisinde 3GB ile 14GB internet paketi bulunuyor. Tarifenin fiyatları ise 29 TL ile 59TL arasında değişmektedir.
 • Platinum Kampanyaları: Turkcell’in en gözde kampanyalarından biri olan ve pek çok ayrıcalık sunan platinium tarifelerindeki internet paketleri ise, 15 GB ile 25GB arasında değişmekte olup fiyatları da 79 TL ile 125 TL aralığındadır. Bu paket kullanıcılarına dakika,sms ve internet paketinin yanında pek çok ayrıcalık da sunmaktadır.

Ayrıca çoğu operatörün yeni kullanıcılarına özel ilk ay ya da ilk 2 ay hediye GB verdiği kampanyaları da mevcut olup gençlere (25yaş altı) özel kampanyaları da bulunmaktadır. Gençlere özel kampanyalar ise genellikle bol internetli kampanyalardır.Eğer sizler de kendinize yeni paket almak ya da paketinizi yenilemek istiyorsanız. Numaratasıma.com sitemizdeki tarifelerden kendinize uygun en bol internetli tarifeyi kolayca bulup yeni tarifelerin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.