Sınırları Kaldırın!

Sınırları Kaldırın!

 

Samsung'un yeni amiral telefonu olan Galaxy S8 ile android paarına oldukça iddialı bir giriş yapıyor.

İşte Sonsuz Ekranı ve yeni asistanı Bixby ile bütün dikkatleri üzerine çeken Galaxy S8, kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Yepyeni bir tasarım (Sonsuz Ekran)

Samsung Galaxy S8 ile beraber seride ciddi tasarım değişiklikleri bulunuyor.Samsung'un alıştığımız çerçeveli yapısı,Galaxy S8'de tamamen kaldırılmış durumda.

çerçevesi bir tasarımla karşımıza çıkan GalaxyS8, fiziksel home tuşunu da kaldırarak ekranın içine saklamış ve bize dokunmatik home butonu deneyimini sunuyor.

Böylece Galaxy S8'in ekranı her zamankinden daha geniş oluyor. Ayrıca ekranında Gorilla Glass 5 kullanılmış bu da Galaxy S8'i çizilme ve darbelere karşı daha dayanıklı hale getiriyor.chazda IP68 Sertifikası da bulunuyor suya ve toza karşı da dayanıklı olan GalaxyS8 5.8 inç ekran boyutu ve beş farklı renkte piyasaya sunuluyor.

Sıkı telefon Güvenliği

Galaxy S8 yeni telefon güvenlik sistemleriyle de dikkatleri çekiyor,yeni modelde parmak izi okuyucu ve göz okuma sistemleri mevcut ayrıca yüz tanıma sistemi de var.Yani artık telefonunuzu izniniz olmadan sizden başkası açamayacak.Samsung'un önceki modellerinde kullandığı numaralı ve desenli şifre oluşturmak da mümkün.

Gelişmiş Kamera Özellikleri

Pek çok konuda ilerleme kaydeden Samsung kamera konusunda da kendini oldukça geliştirmiş.Arka kamerasında 12 MP çözünürlüğe ve F1,7 aralığına sahip.

Ön kamerasında 8 MP çözünürlük ve F1,7 diyafram aralığına sahip.Multi Frame özelliği sayesinde aynı anda çekilmiş birden fazla fotoğrafı birleştirerek mükkemmel fotoğrafla elde ediyor.Az ışıklı ortamlarda net fotoğrraf çekebiliyor.