LENOVO VİBE K5 İLE HAYATI YAKALA!

LENOVO VİBE K5 İLE HAYATI YAKALA!

Birçok kişi tarafından beğenilerek tercih edilen teknoloji markası Lenovo, çıkarttığı yeni ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Hemen hemen her serisinde kendini ve özelliklerini geliştirerek yenileşen Lenovo’nun son gözdesi Lenovo Vibe K5 Telefon! Lenovo Vibe K5 beklentileri karşılamayı hedefliyor. numaratasima.com farkı ile bu özel telefonun detaylarını okumaya başlayabilirsiniz.

 

Lenovo Vibe K5

Lenovo, özelliklerine ultra zenginlik kattığı yeni serisi Vibe K5 ile karşımızda! Ses, ekran, görüntü ve 4.5 teknolojisi ile yeniliklere hazır olun.

İleri Seviye Ses Deneyimi

Lenova’nın yeni serisinin çift hoparlör özelliğine sahip olması  ile en üst ses kalitesini sunuyor. Daha canlı ve net ses deneyimini tüm adımlarda göreceksiniz. Video izlenimleri, oyunlar ve aramalarda ayrıcalıklı ses kalitesi ile özel hissedeceksiniz.

Geniş Ekran Deneyimi

5.0 HD geniş ekranı ile görseller artık daha büyük!  Lenovo Vibe K5 serisinde bulunan IPS ekran teknolojisi ile 180 derecelik açıyı görme özelliğine sahip olacaksınız. Renk, görüntü ve canlılık özellikleri ile telefondan film izlemek sizin için bir keyif haline gelecek. Telefonun sosyal medya, oyun gibi özelliklerini kullanırken de geniş ekran ayrıcalığını farkedeceksiniz.

             

Yüksek Çözünürlüklü Kameralar

Lenova Vibe K5 serisinde artık kameralar iki kat daha yüksek çözünürlüklü! Ayrıca bu seri size, ön kameranın, arka kamera kadar iyi olma farkını sunuyor. Artık daha profesyonel selfie deneyimlerine  sahip olacaksınız. 13 Megapiksel arka kamera ile fotoğraflar daha net, canlı ve gerçek. Lenova Vibe K5’in sahip olduğu arttırılabilir hafıza özelliği ile hafıza doldu sorununuzda ortadan kalkıyor. Daha fazla fotoğraf ve video arşivinizde kalabiliyor.

                 

Hızlı İnternet Deneyimi

İnternetin hız deneyiminde en ileri seviye olan 4.5 G teknolojisini Lenova Vibe K5 serisinde yakalayacaksınız. Hızlı internet erişimi sayesinde tüm video ve uygulamaları kesintisiz ve hızlı olarak kullanabileceksiniz.

Şarj Sorununa Çözüm

Lenovo Vibe K5, 2750 MAH batarya özelliği ile şarj sorununu en aza indiriyor.  Daha uzun süre dayanan şarj ile telefonun ayrıcalıklarının keyfini çıkartabileceksiniz.

Telefonun, altın, gri ve koyu gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Lenovo Vibe K5 serisinin sana en çok yakışan rengini hemen belirle, hayatı ıskalama!