NUMARATASİMA.COM Nasıl Çalışır?

NUMARATASİMA.COM Nasıl Çalışır?

 

NUMARATASİMA.COM Nedir?

Numara Taşıma, kullanıcılarına sunduğu kolay arayüzü sayesinde numara taşıma başvurusu, cihaz fiyatları ve karşılaştırmaları GSM operatörlerinin tarife özelliklerini ve kampanyalarını kullanıcılarına sunar. Size ve cebinize en uygun tarife, paketleri belirlemenizi ve dilediğiniz tarife, paketlerin karşılaştırmalarını yapabilmenizi sağlar.

 

Günümüzde çoğu kişi operatör şubelerine gidip bu işlemi gerçekleştirir. Fakat numaratasima.com, kullanıcıların zaman ve enerji kaybı yaşamamaları için bu platformu kendilerine sunar. Numara taşıma işlemlerinde kullanıcılar bu kayıpları yaşarken bağlantılı olarak süreden de fedakarlık ederler. Mevcut sistemde numara taşıma geçiş süresi operatörün işlem yoğunluğuna ve operatöre bağlı olarak değişiklik gösterir. numaratasima.com hangi operatör olursa olsun sizleri anında firma ile iletişime sokarak hızlı bir işlem sağlar.

 

NUMARATASİMA.COM Nasıl Çalışır?

Numara Taşıma, kullanıcılarına site içerisinde kolay bir arayüz sunar ve tarife değişikliği yapmak isteyen bireyler site içerisinde kendilerine sunulan numara taşıma kampanyaları içerisinden seçimlerini yaparlar ve kendilerine verilen numara taşıma formunu doldurarak seçtikleri firmanın kendilerine kısa süre içerisinde geri dönüş yapmalarını beklerler. Numara taşıma başvurusu, numaratasima.com üzerinden gerçekleştirilirken kullanıcıların sıklıkla sormuş olduğu “Numara taşıma ücretli mi?” sorusuna cevap olarak site içerisinde karşılaşılan her türlü seçim sırasında herhangi bir ücret talep edilmez ve anlaşılacağı üzere numara taşıma ücretsizdir

 

NUMARATASİMA.COM’da Nasıl Tarife Seçilir?

numaratasima.com’ da istediğiniz tarifenin üzerindeki ‘’başvur’’ kısmına tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurduğunuzda sizi en kısa zamanda aramaları için ilgili operatöre bilgileriniz iletilir, daha sonra operatör sizi arayıp gerekli bilgileri verir ve sorularınızı cevaplar. En sonunda siz uygun görürseniz numara taşıma taahhütlerini imzaladıktan sonra numara taşıma işleminiz gerçekleştirilir. Sizler de hızlı ve şubeye gitmeden numara taşıma işlemlerinizi numaratasima.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.