Vodafone'dan #VadiBenim Diyen Oyunculara Büyük Fırsat

Vodafone'dan #VadiBenim Diyen Oyunculara Büyük Fırsat

          Geçtiğimiz ay sonu, E-Spor'a 5 yılda 30 milyon tl yatırım yapacağını duyuran Vodafone, 2017 Türkiye Finali'nde 2. olan BAU SuperMassive ile marka ortaklığında anlaştıklarının müjdesini de vermişti.

 

           Vodafone, Youtube işbirliği ile hazırlanan "5'te 5" paketleriyle, oyun tutkunlarına bulunmaz ayrıcalıklar sunuyor. Bu paketlerle genç aboneler, sınırsız Youtube paketine sahip olacak. Ayrıca Vodafone "5'te 5" paketlerine sahip her gencin İninal kartına 10 tl hediye ediyor. Birçok indirimle aboneleriyle buluşan paketlerin fiyatları faturasız aboneler için 9 ve 18 TL iken faturalı aboneler için yalnızca 18 TL lik paket mevcut. Aylık 9 TL ücretli "5'te 5 Standart" paketi günde 1 saatlik Youtube paketi sunarkan, aylık 18 tl ücretli "5'te 5 Extra" paketi ay boyunca sınırsız Youtube paketiyle karşımıza çıkıyor.

 

         League of Legend tutkunu Vodafone kullanıcıları bu paketle birlikte oyunlarını bir üst seviyeye taşıma şansı da elde ediyor. Tarife kullanıcıları arasından kurayla seçilecek sanşlı oyuncular Bau Supermassive ile birlikte League of Legends oynama ve oyunculuklarını geliştirme şansını da yakalayacak.

            

 

        İzleyici sayısı gün geçtikçe artan ve son 5 yılda %40 büyüme kaydeden E-Spor'un, Dünya'da yaklaşık 380 milyon izleyicisi olduğu tahmin ediliyor. Bir E-Spor maçı Youtube ve Twitch üzerinden 60 bin tekil izleyiciye ulaşıyor.

 

        Vodafone’un e-Spora ve izleyicilerine verdiği büyük destek, ülkemizde henüz yeni yeni spor olarak kabul görerek gelişmeye başlayan bu spor alanında büyük bir yatırım olarak görülüyor.

 

Dileriz ki tüm oyun severler gelecekte de bu gibi kampanyalarla hak ettikleri desteği bulur ve biz de bu yeni gelişmekte olan spor dalını daha yakından takip etme şansını yakalarız. 

               

            Bu güzel kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken kullanım koşullarının bazıları da şöyle:

 

  • "5'te 5" paketlerini, 26 yaşını doldurmamış, hattında entegre olarak ses, sms ve internet hizmeti bulunan bir tarifede olan tüm faturalı/faturasız Vodafone aboneleri kullanabilir.
  • "5'te 5 Extra" dahilinde “Youtube” üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.
  • Aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı yapamaz.

      http://www.vadibenim.com   #vadibenim #vodafonefreezone #vodafone #freezone