Vodafone Red Avantajları

Vodafone Red Avantajları

Vodafone, Red Tarifleri ile kullanıcılarına pek çok farklı alanda fırsatlar sunmaya devam ediyor. Başta alışveriş, seyahat, restorant alanlarında indirimler, yurtdışı avantajları ve birçok çeşitli alandaki fırsatlar ile Red’in ayrıcalıklı dünyası kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Red’in çeşitli avantajları onu her farklı kullanıcı için cazip hale getiriyor. Red’in avantajlı dünyasını birlikte keşfedelim.

 

Vodafone Red (Kampanyaları) İle Doyasıya Eğlenin

Sinema

Eğer Vodafone Red kullanıcısıysanız sinema kampanyası ile 1 bilet aldığınızda ikinci biletiniz anında hediye. Kampanyaya katılmak oldukça kolay. Vodafone Yanımda uygulaması ile kampanya şifrenizi kolayca alabilir ve sinema keyfinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yeme İçme

Yemeksepeti Kampanyası

Vodafone Red kullanıcıları Yemeksepeti’nde de fırsatların tadını çıkarıyor. %50’ye varan indirimli menüler Vodafone Red kullanıcıları tarafından seçilmeyi bekliyor. Eğer Red kullanıcısıysanız şu anda Vodafone Yanımda uygulamasından kampanya şifrenizi alıp hemen siparişinizi verebilirsiniz.

ZUBİZU

Vodafone Red kullanıcıları Zubizu’da da ekstra ayrıcalıklara sahipler. Hemen sizde Vodafone Red ailesine katılarak Zubizu restoran indirimlerine ek %5 indirimin tadını çıkarın. Kampanyaya katılım kodunuzu Vodafone Yanımda uygulamasından almayı unutmayın.

BigChefs

Türk Kahvesi içmeden güne başlayamayanlara Vodafone Red’in bir haberi var. Vodafone Red kullanıcıları BigChefs’de ikram Türk kahvesiyle.

Seyahat Fırsatları

Eğer Vodafone Red kullanıcısıysanız seyahat ederken Red dünyasının avantajlarından yararlanabilmeniz için çok fazla fırsatınız var.

Havalimanından Hızlı Geçiş – Fast Track

Sabiha Gökçek’ten gerçekleşecek uçuşlarınızda kullanabileceğiniz Vodafone Red’in Hızlı Geçiş fırsatı ile Red tarifenizin konforunu yaşayabileceksiniz.

Fast Track noktalarındaki görevlilere Vodafone Yanımda uygulamasından alacağınız şifrenizi göstererek kolayca kullanabilirsiniz.

BUDGET Araç Kiralamalarınızda %50 İndirim

Budget’ten yapacağınız araç kiralamalarında liste fiyatları üzerinden ilk 3 gün için %50 indirim, 3. günden sonraki kiralamalarda ise %30 indirim fırsatı Red kullanıcılarını mutlu ediyor. Eğer şu anda Vodafone Red kullanıcısıysanız hemen Vodafone Yanımda uygulamasından şifrenizi alarak fırsatın tadını çıkarabilirsiniz.

Alışveriş

Shell

Vodafone Red kullanıcıları Shell’de de ayrıcalıklarını hissediyorlar. Plakasını Zubizu’ya kaydeden kullanıcılar Shell’den yapacakları yakıt alımlarında 5 kat smart puan kazanıyorlar. Kampanyadan faydalanmak için Shell ClubSmar kartınızı Zubizu’ya tanımlamayı unutmayın.

CarrefourSA

Vodafone Red kullanıcıları harcadıkça kazanmaya devam ediyor. Zubizu ile CarrefourSA’da yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Carrefour puan kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Hizmet

Mobil Destek Ekibi

Vodafone Red ile bu sefer bambaşka bir hizmetle tanışacaksınız. Mobil Destek Ekibi ile telefon arızalarınızda size geçici olarak telefon temin edilip arızalanan telefonunuzun tamir sürecini sizin yerinize üstlenilir. Yoğun zamanlarınızda bu hizmetin değeri paha biçilemez olacaktır.

Vodafone Red Paketleri

Redli 8 Paketi: 8GB internet, her yöne 1000dk, 250 sms içerir.

Redli 12 Paketi: 12GB internet, her yöne 1000dk, 250 sms içerir.

Redli 15 Paketi: 15GB internet, her yöne 1500dk, 250 sms içerir.

Redli 15 Plus Paketi: 15GB internet, her yöne 2000dk, 250 sms içerir.

Redli 20 Plus Paketi: 20GB internet, 3000dk, 250 sms içerir.