Yeni Red 10 Tarifesi ile Bütün Avantajlar Cebinizde

Yeni Red 10 Tarifesi ile Bütün Avantajlar Cebinizde

Köklü operatör şirketlerinden biri olan Vodafone yeni kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor! Yeni Red tarifesi de bu seçeneklerden sadece bir tanesi. Oldukça fazla avantaj sunan bu tarifeleri keşfettikçe Vodafone Red’li olmanın bir ayrıcalık olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Yeme-içme, giyim ve aksesuar, eğlence, ulaşım ve hizmet gibi pek çok sektördeki ünlü firmalarda onlarca ayrıcalık hakkını Red’lilere sunan Vodafone, tarife seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

 

Yeni Red 10 tarifesi ile smart telefonlarınızla doya doya tadını çıkaracağınız hem konuşma hem mesajlaşma hem de internet paketi seçeneklerinin üçünü de size tek bir pakette sunuyor. Faturalı kullanıcı olma şartı ile 10 GB internet, her yöne 2000 DK ve her yöne 1000 SMS fırsatının yanında, Vodafonelu ve sabit hatlarla SINIRSIZ konuşma gibi seçenekler de sunan bu tarifeyi ayda sadece kontratsız 80 TL, kontratlı 69 TL ödeyerek doya doya kullanacağınız pek çok avantajı sizlere sunuyor! Üstelik Vodafone tarife seçeneklerine özel bir ayrıcalık olarak yurtdışına çıktığınızda ekstra bedel ödeme gibi bir derdiniz de yok. Artık yurtdışında da tarifenizi Türkiye’deymiş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz ve paketleriniz bittiği taktirde de oldukça uygun fiyatlara ek paketler alarak kesintisiz konuşma, mesajlaşma ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz! Ayrıca hiçbir yerde bulamayacağınız sadece Yeni Red 10 tarifesine özel 3 aylık Netflix üyeliği de tamamen ücretsiz! Üç aynın sonunda da yine Red’li olmanın avantajlarından yararlanarak Netflix paketlerinizi oldukça uygun fiyatlara kullanmaya devam edebilirsiniz ve Narcos, Stranger Things gibi kaliteli yapımların nefes kesen bölümlerini kesintisiz izlemeye devam edebilirsiniz. Red’li olmanın avantajları bununla sınırlı da değil; sinemada, havalanında, evinizde ve alışveriş merkezlerinde kullanabileceğiniz onlarca avantajları keşfetmeniz için Vodafone Red sizleri bekliyor!

 

Vodafone’lu olarak Samsung, iPhone ve Huawei gibi kaliteli markaların telefonlarını faturanıza ek ödeme ile çok uygun fiyatlara hemen sahip olabilirsiniz. Daha saymakla bitmeyen avantajlardan yararlanmak ve Vodafone’un size sunduğu bu on numara kampanyaları kaçırmadan Red’li olmak için Numara Taşıma’ dan başvuru yapabilir ve numaranızı hemen Vodafone’a taşıyabilirsiniz!